Wraz z końcem sezonu I w H1Z1 i drugim sezonem zaplanowanym na listopad, studio Daybreak Game Company przygotowało dla graczy z PS4 specjalną Halloweenową niespodziankę.

Na przyszły tydzień zaplanowano aktualizację, która doda do gry ograniczoną czasowo darmową przepustkę Hauntfest, nowy tryb Arcade z nagrodami oraz nowe skórki do kupienia.

Hauntfest Event Pass będzie bezpłatny i dostępny w dniach od 23 października do 6 listopada. Gracze odblokują go automatycznie podczas logowania do gry. W trakcie trwania tego wydarzenia będzie można zdobyć skrzynki Treat Crates:

  • Za levelowanie darmowego Hauntfest Event Pass;
  • Za zwiększanie poziomu w sezonie;
  • Za wykonywanie wyzwań;
  • Można je będzie także znaleźć na mapie w nowym trybie Arcade.

Każda skrzynka Treat Crate zawierać będzie medale potrzebne do przepustki Hauntfest, kredyty lub też Dead Man’s Chest, w której znaleźć będzie można upiorne skórki. Warto dodać, że nowa skrzynka ze skórkami będzie się nieco różnić od dotychczasowych:

  • Wszystkie przedmioty w poziomu „Common” są niepowtarzalne, a to oznacza, że po otwarciu skrzynki i wylosowaniu skórki na tym poziomie, nie otrzyma się duplikatu – no chyba, że odblokowane zostaną wszystkie skórki na tym poziomie;
  • Po zebraniu 10 masek taktycznych gracze automatycznie otrzymają bonus – zestaw Green Bone. Zestaw ten składa się z zielonej maski szkieleta, bluzy, butów, spodni, kamizelki oraz Magnum.

Dead Man’s Chest będzie można także zakupić bezpośrednio w MarketPlace.

Przyszłotygodniowa aktualizacja przyniesie także nowy tryb solo ArcadeHauntfest. Każdy z meczy odbywać się będzie w porze wieczornej, a znalezione na mapie i skonsumowane cukierki, znacznie przyspiesza prędkość poruszania się postaci. Jednakże zbyt wiele cukru może zaszkodzić.

I co sądzicie o tych Halloweenowych planach w H1Z1 na PS4?

Poprzedni artykułHalloween zawitało do MapleStory 2, upiorne nagrody do zdobycia
Następny artykułWarframe szykuje się na kolejne darmowe rozszerzenie – Fortuna