Studio Yager, twórcy ciekawie się zapowiadającej gry The Cycle, która łączyć ma w sobie tryb Battle Royale oraz strzelankę PvE, znieśli w końcu klauzulę poufności dotyczącą tej gry i ogłosili kolejne alpha testy.

O co chodzi podczas meczy w The Cycle? Gracze lądują na planecie i otrzymują konkretne zadania, takie jak zebranie surowców, zlikwidowanie oznaczonych przeciwników, uruchomienie generatorów i inne. Wygrywa osoba, która jako pierwsza wykona wszytskie zadania i ewakuuje się z planety.

Gra koncentruje się głównie na rozgrywce PvE, ponieważ zabijanie przeciwników AI nagradza graczy waluta, za którą mogą zakupić broń oraz umiejętności. PvP nie jest wymagane, ale to oczywiście zależy od pozostałych użytkowników.

W każdym momencie można połączyć siły z innym graczem łącząc się w grupę, ale w tym momencie zarabiana waluta dzielona jest na połowę. Grupę można opuścić w każdej chwili, ale przez kolejne 10 sekund gracze chronieni są przed ewentualnym zdradzieckim ogniem.

Premiera The Cycle na Steam Early Access zaplanowana została jeszcze na ten rok, ale zanim to się stanie, fanów czeka jeszcze jedna faza testów. Tym razem testy odbędą się w dniach od 16 do 18 października w godzinach 19:00 do 23:00. Jeśli nadal nie zapisaliście się do alpha testów, to zróbcie to teraz – macie jeszcze czas i możecie załapać się na kolejną turę.

Poniżej kilka filmików pokazujących rozgrywkę – jak na razie The Cycle zapowiada się obiecująco.

Dajcie znać w komentarzu co Wy o niej sądzicie.

ŹRÓDŁOKomunikat
Poprzedni artykułTwórcy zawartości związanych z Fortnite mogą zarabiać kasę dzięki V-dolcom wydanym przez fanów!
Następny artykułMemories of Mars powiększa mapę i dodaje nowych przeciwników