Jeszcze na ten rok zapowiedziano największą aktualizację w survivalu Miscreated, który to doda wiele nowości i usprawnień, a do tego zbiegnie się w czasie z opuszczeniem wczesnego dostępu i oficjalną premierą tej gry.

Więcej informacji na temat nowości, jakie trafia wówczas do gry ujawniane będą w najbliższych tygodniach, ale część z nich – uprawę roślin i dynamiczny świat, można już testować na serwerze eksperymentalnym.

Prócz tego do gry dodana zostanie możliwość otwierania i zamykania drzwi, podłączania prądu do domów, a także włączanie światła oraz kuchenek. Z przecieków wiadomo także o tym, że twórcy pracują także nad mniejszymi schronami, jak i wielki mega-schron do eksploracji.

Przypomnijmy, że w zeszłorocznym liście o planach względem rozwoju Miscreated w 2018 roku, twórcy wspominali także o wprowadzeniu systemu temperatur, udostępnieniu kolejnych obszarów na wyspie Orca, a także dodaniu… trybu Battle Royale.

Jak wiele z tych rzeczy zostanie dodanych do gry w dniu premiery, dowiemy się w niedługim czasie.

A jeśli do tej pory nie kupiliście Miscreated, to teraz macie szansę gdyż przez kolejne kilka dni jej cena obniżona została o 50%.

Poprzedni artykułGreen Hell dodaje więcej zwierząt, roślin i wychodzi na plus
Następny artykułFortnite Battle Royale dodaje wbudowane turnieje