Tworzony przez studio Entrada Interactive, hardcorowy survival Miscreated, w końcu doczekał się oficjalnej premiery, a wraz z nią do gry zawitało mnóstwo nowości i zmian.

Użytkownicy Miscreated otrzymają dzisiaj dostęp nowych broni, hostowanych serwerów z wieloma opcjami konfiguracyjnymi, powiększonej mapy, nowych efektów pogodowych, uprawy roślin, gotowania, możliwości zasilenia domów energią elektryczną, trudniejszych i znacznie ulepszonych przeciwników SI oraz wielu innych rzeczy. Poniżej zamieszczam nowy zwiastun.

Miscreated jest wieloosobową grą survivalową, której akcja osadzona została w post-apokaliptycznym świecie. Gracze muszą przetrwać w obliczu przerażających mutantów, wrogich zwierząt, innych ocalałych i niebezpiecznych efektów pogodowych. To zdecydowanie gra dla najbardziej wytrwałych i hardcorowych graczy, którą naprawdę polecam.

  • Eksploracja – Odkryjcie świat Miscreated, z niezwykłymi szczegółami i różnorodnymi krajobrazami, z malowniczymi lasami, miastami, głęboko ukrytymi jaskiniami, bunkrami i kanałami.
  • Pojazdy – Odkryjcie ponad 15 rodzajów pojazdów i naprawcie je by móc je użyć do podróży po wodzie i lądzie;
  • Walka PvP – W Miscreated znajdziecie ponad 70 unikalnych broni, wliczając w to broń białą, karabiny szturmowe i snajperki. Ulepszajcie swoja broń dodając załączniki i lunety, tak by dostosować je do każdej sytuacji i stylu gry.
  • Hordy mutantów – Skutkiem ubocznym Ostatniej Wojny są całe hordy mutantów. W ich obliczu inni gracze będą małym zmartwieniem.
  • Przetrwanie – W Miscreated natkniecie się na dynamiczne zmiany pogodowe, które mają wpływ na statystyki Waszej postaci. Szalejące burze, gęsta mgła, śnieg, tornada, burze radiacyjne – to tylko niektóre z nich.
  • Pozostaw ślad – Ponad 200 przedmiotów, które można wytworzyć oraz swobodne budowanie baz, dla osób chcących wybudować wymarzoną bazę i nazwać ją swoim domem. Odkryjcie zaawansowane elementy budowlane i odholujcie je do swojej bazy. twórzcie klany, by móc współpracować i stworzyć arcydzieło budowlane.
  • Społeczność – Miscreated zostało stworzone przy pomocy graczy i docenia ich wkład oraz ich opinie.
  • Funkcje dodawane w aktualizacji 1.0 – Hostowane serwery, ekspansja mapy, nowe wzorce pogodowe (zamieć i kwaśne deszcze), kompletny system temperatury postaci, napromieniowane/ zatrute pożywienie i woda, nowi przeciwnicy SI,  zaktualizowane dźwięki, przygotowywanie jedzenia na grillu, urządzenia na prąd i wiele nowości, które dodane zostaną w przyszłości.
ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułMapleStory 2 podsumowuje rok 2018, rozdaje mnóstwo prezentów
Następny artykułZ1 Battle Royale dodaje Mikołaja, nową skrzynkę i zmienia walutę w grze
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Piotr Pieńkowski

Przetestowaliśmy wersję 1.0 i dobrze, bardzo dobrze. Nie dość z Miscreated wyrósł na survival tzw. pełną gębą, to jeszcze jest niesamowity klimat. Skażona woda i żywność, burze radiacyjne, rozległe, mroczne schrony, a przy tym budowa niezwykłych baz oraz mnóstwo rozmaitych pojazdów… Ech, długo by wymieniać. I od razy dodaję – lekko nie jest. Jak nie mutek to wilku lub niedźwiedzie, jak nie one, to inny gracz, a jak nie on, to głód i pragnienie. Nawet najlepsi giną tu jak muchy. 😉

caromitpunkt

piotr_pie_kowski 5+