Już dzisiaj MapleStory 2 doczeka się oficjalnej premiery i wszystkie zainteresowane osoby będą mogły wypróbować tę przesłodko wyglądającą grę, bez konieczności kupowania jakichkolwiek pakietów.

Zgodnie z zapowiedzią, serwery uruchomione zostaną o godzinie 19:00 czasu polskiego – ale wiecie jak to jest z premierami, wszystko może się lekko opóźnić. W oczekiwaniu na ich uruchomienie, obejrzyjcie najnowszy zwiastun.

Także dzisiaj do gry zawita sporych rozmiarów aktualizacja, która zwiększy maksymalny poziom postaci, a także doda klasę Runeblade, Wyspę Karkar, instancje grupowe, a także… nowe serwery. Tak, Nexon spodziewa się tłumów.

Ekipa MapleStory 2 ogłosiła także, iż biorąc pod uwagę opinie graczy, o 30% obniży ceny w Style Coin Shop. W sklepie tym jednak nie obowiązuje waluta premium – Merety, ale Style Coin, które to uzyskuje się z psucia przedmiotów kosmetycznych z płatnego lootboxa z losowymi nagrodami Style Crate.

W skrzynce tej znajduje się 100 różnorakich przedmiotów kosmetycznych, a szansa na wypadnięcie każdego z nich wynosi 1%. Po otrzymaniu niechcianego przedmiotu można go rozłożyć otrzymując w zamian od 1 do 3 monet, po czym można zakupić ten wymarzony – a także kilka innych unikalnych, w Style Coin Shop. Jednym z unikalnych zestawów, jaki mozna tam zakupić jest na przykład Pumpkin Witch Package, który kosztować będzie 76 monety, co oznacza, że przy braku szczęścia, gracze będą musieli wydać 125$ na Style Crate, by móc go zakupić.

No cóż, całe szczęście, że stroje, to nie wszystko co oferuje MapleStory 2.

Ręka do góry kto z Was ma w planach wypróbować ten tytuł 😀

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułZ1 Battle Royale wprowadza Halloweenowy nastrój, rusza z turniejem Showdown
Następny artykułDLC Dzikie Rubieże do Conan Exiles już dostępne!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

strój fajny ale 200 eurasów to za dużo.