Dzisiaj w nocy na serwery Z1 Battle Royale na PC trafiła mała aktualizacja. Nowa ekipa wprowadza graczy powoli w klimat Halloween, a do tego wprowadzono kilka mniejszych zmian.

Jace Hall i jego ekipa dodała dzisiaj możliwość zakupienia tylko jednej skrzynki z MarketPlace (dotychczas minimalna ilość wynosiła 5), a do tego na skrzynkach, które zostaną usunięte ze sklepu, widać odliczanie.

To wszystko w przygotowaniu do sporych zmian, jakie mają zawitać do gry pod koniec października – o ile nic się nie zmieni, kiedy to wszystkie skórki mają stać się wymienialne, a w grze pojawi się nowa skrzynka: Witch Hunt.Inne zmiany:

  • Naprawiono „ciche pociski” uderzające w pojazdy;
  • Zmieniono oprawę graficzną toreb z łupami nawiązując do Halloween;
  • Usunięto kiepskie początkowe lokacje dla dynamicznego gazu.

SHOWDOWN

Dzisiaj także startuje pierwsza seria turnieju Showdown, gdzie do walki stanie 75 uczestników z każdego regionu. Pierwszy mecz rozegrany zostanie o godzinie 19:00 w regionie europejskim i obejrzeć go będzie można na oficjalnym kanale Z1Battle Royale na Twitch.tv.

Pełną listę rozgrywek oraz zakwalifikowanych graczy, znajdziecie tutaj.

Dzisiaj także kończą się klasyfikacje do Showdown 2D, a pierwszy mecz (Europa) zaplanowano na środę 17 października ma godzinę 19:00

Nagrody przyznane zostaną na początku Sezonu 3!

SEZON 2 POWRACA

Ekipa odpowiedzialna za Z1 Battle Royale, nie jest gotowa na rozpoczęcie Sezonu 3, dlatego też po turnieju Showdown 2D do gry powróci Sezon 2.

Sezon 3 zadebiutuje dopiero w listopadzie.

Wraz z nim do gry zawitać ma także ulepszona mapa Z2 (ta, która jest na PS4), animacje i ruch postaci z Pre-Sezon 3, oryginalne dźwięki i efekty dla AK i strzelb, możliwość poruszania się podczas leczenia i wytwarzanie przedmiotów, kolejna odsłona skrzynki dla zwycięzcy oraz dynamiczne nagrody w postaci czaszek uzależnione od ilości graczy w meczu.

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale chce byście poczuli rytm!
Następny artykułPremiera MapleStory 2 już dzisiaj, Nexon obniża ceny w Style Coin Shop