Kolejny Battle Royale walczy o przeżycie. Po udanej kampanii na Kickstarter, futurystyczna strzelanka Islands of Nyne zadebiutowała na Steam Early Access w lipcu tego roku. Sam debiut nie był zły i twórcom udało się nawet zainteresować graczy swoją grą, jednakże nie na tyle by można było nazwać go sukcesem.

Po kilku miesiącach milczenia (nie liczę tutaj licznych hotfixów), ekipa Island of Nyne wprowadziła wczoraj do gry sporych rozmiarów aktualizację, a wraz z nią wiele zmian i nowości.

W ramach podziękowania wszyscy posiadacze Islands of Nyne otrzymają darmowe DLC: Thank You, w którym znajdą unikalne skórki na broń oraz pancerz.

Ponadto wczorajsza aktualizacja wprowadziła system skrawków. Od teraz w  każdym zrzucie gracze będą mieli szansę znaleźć bronie z unikalną skórką, a osoba która wygra mecz mając tą broń na wyposażeniu, będzie mogła zatrzymać skórkę na zawsze. Łącznie do znalezienia jest 10 nowych skórek.

Każdy niepotrzebny przedmiot można od wczoraj zezłomować i za uzyskane w ten sposób skrawki ulepszyć statystyki broni, takie jak czas przeładowywania, celowania, szybkostrzelność, obrażenia zadawane w strzałem w głowę i wiele innych rzeczy.

Wczorajsza aktualizacja zresetowała także postęp wszystkich graczy. Od tej pory levelując postać i zdobywając punkty doświadczenia, użytkownicy otrzymywać będą skrzynką z bronią lub pancerzem, a co pięć poziomów elitarna skrzynkę z większą szansą na otrzymanie rzadszego przedmiotu.

Prócz tego w grze pojawiły się pierwsze gadżety w postaci odrzucającej broni plazmowej i tarczy ochronnej, a także skrzynki z losowymi nagrodami, które można zakupić za kredyty zdobywane podczas gry.

Z innych zmian warto wspomnieć o usunięcia pancerza z łupów – zamiast tego gracze od razu posiadają pancerz z reaktywna osłoną, ulepszeniu niektórych aspektów interfejsu, a także dodaniu nowych dźwięków do gry.

A jeśli zainteresował Was ten tytuł, to do 3 grudnia możecie wypróbować go za darmo na Steam.

Poprzedni artykułRusza pierwsza faza alfa testów Dual Universe
Następny artykułProject Gorgon dodaje teleportację materiałów i darmowe demo