To były bardzo ciekawe miesiące dla MapleStory 2. ten koreański MMORPG zadebiutował na Zachodzie w październiku przyciągając sporą rzeszę fanów swoimi możliwościami i aktualizacjami, w tym pierwszym darmowym rozszerzeniem Skybound, które dodało nową klasę, arenę do walk PvP, a także nowe regiony.

W najnowszym dzienniku producenta, Jungsee Lee, podzielił się swoimi spostrzeżeniami i planami na przyszły rok, obejmującymi także wprowadzenie zmian w rozwoju postaci, tak by gracze zawsze widzieli, że robią postępy, jeśli zainwestują sporo czasu w tę grę.

W pierwszych dniach po premierze MapleStory 2, twórcy skupieni byli na szybkim wprowadzaniu koniecznych zmian i poprawek, co niestety w niektórych przypadkach spowodowało nieco efektów ubocznych. Wyciągając wnioski, kolejne wprowadzane zmiany będą bardziej dokładnie przemyślane i wprowadzone dopiero, gdy opracowane zostanie najlepsze możliwe rozwiązanie.

Tajemnicza, nowa zawartość zaplanowana na styczniową aktualizację wprowadzona zostanie zgodnie z planem, a następnego dużego rozszerzenia do MapleStory 2 spodziewać się można dopiero latem. Oczywiście do tego czasu pojawi się wiele mniejszych aktualizacji, które nie tylko mają zająć graczy specjalnymi wydarzeniami, ale wprowadzić także wiele usprawnień i ulepszeń.

A tymczasem w MapleStory 2 zapanowało świąteczne szaleństwo.

Do zdobycia są liczne nagrody, w tym nowe kostiumy i dekoracje do domu. Dodatkowo gracze posiadający postacie na poziomie 50+ mogą zgarnąć atrakcyjne prezenty rozdawane z okazji uroczystości związanych z wprowadzeniem rozszerzenia Skybound, a także jako podziękowanie od studia. Pakiet „Thank You” jest szczególnie atrakcyjny, gdyż znaleźć w nim można wyposażenie na poziomie epicki, zwoje do enchantingu, a także przedmioty umożliwiające zmianę bonusów.

  • 2018 Thank You Package – dostępny do 1 stycznia 2019;
  • Uroczystości Skybound: The Advanced Training Bundle (postacie 10+) oraz Level 60 Achievment Package, dostępne do 10 stycznia 2019.

Dajcie znać, czy nadal gracie w MapleStory 2, czy też może zrobiliście sobie przerwę i gracie w coś innego.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułAtlas MMO przygotowuje graczy na jutrzejszy start
Następny artykułPremiera Miscreated: eksploruj, buduj i przeżyj w hardcorowym survivalu