Studio Amazon Games zamieściło kolejne zdjęcia z tajemniczego New World. Na ten moment nie wiemy dokładnie czym będzie ta gra (sandbox? MMORPG? survival?), ale jedna rzecz została wyraźnie podkreślona: rzemiosło będzie mieć znaczenie.

Niektórzy gracze lubią walki PvP, inni wolą wykonywanie misje, ale są też i tacy pomyleńcy jak ja, którzy nie mają nic przeciwko temu by godzinami zbierać kamyczki i inne surowce. Z opisu twórców, jak i komentarzy osób biorących udział w pre-alpha testach, wynika iż przynajmniej na tym etapie rzemiosło jest niezwykle ważne w tej grze.

Z jednej strony to fajnie, że New World gracze będą się mogli specjalizować w wybranym rzemiośle, a bez specjalistów żadna armia nie osiągnie zbyt wiele. Z drugiej natomiast, wiele osób które miały okazję już wypróbować ten tytuł, narzeka iż w tej chwili poza rzemiosłem nie ma zbyt wiele do robienia, a wszelkie lokacje kontrolowane są przez trzy główne klany, przez co nawet nie można wypróbować budowania, jeśli się nie należy do jednej z nich.

Jedno wiemy na pewno: nawet na tak wczesnym etapie, New World wygląda cudnie, co widać na poniższych zdjęciach.

Poprzedni artykułOsiris: New Dawn pokazuje nowe planety do odkrycia
Następny artykułSCUM zapowiada fortyfikacje, miasta i inne nowości
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

Polecam Wakfu 😛 tam jest masa do zbierania – gorzej z miejscem do tego 😀