Pamiętacie jeszcze o Scum? Survivalu w którym można robić maski i ozdoby z ludzkiej skóry, a mimo to gracze chcą uchodzić za tych miłych? W ostatnich tygodniach do gry dodano instrumenty muzyczne i fallusy, zmniejszono ilość łupów oraz udostępniono port morski, a to nadal nie koniec planów.

Studio Gamepires pracuje nad kolejnymi elementami, jakie pojawią się w Sum w niedalekiej przyszłości. Na pierwszy rzut pójdą pojazdy (SUV pomieści cztery osoby) oraz możliwość fortyfikacji budynków i pomieszczeń.

A gdzie najlepiej szukać odpowiednich lokali do przejęcia? Oczywiście, że w mieście, a że takowego nie ma jeszcze na udostępnionej graczom mapie, to śpieszę poinformować iż także nad tym aspektem zaczęto pracować. I wygląda na to, że gracze będą mogli zwiedzać co najmniej dwa takie miejsca.

Z innych rzeczy warto wspomnieć o nowej broni oraz o Steamowych kartach kolekcjonerskich, jakie będzie można zdobyć podczas gry w Scum. Nie zapominajmy także o dalszych poprawkach związanych z optymalizacją gry, które mają zlikwidować lagi.

Poprzedni artykułNew World uszczęśliwi wielbicieli zbieractwa i rzemiosł różnych
Następny artykułZ1 Battle Royale przywraca mapę Z2, dodaje Conquest Crate