Studio Epic Games przygotowało olbrzymia niespodziankę dla wielbicieli Fortnite: tryb kreatywny, w którym będzie można nie tylko budować, ale także wymyślać własne gry, ścigać się i tworzyć wszystko co sobie wymarzycie. A to wszystko na własnej prywatnej wyspie 🙂

Tryb ten udostępniony zostanie graczom Fortnite już 6 grudnia!

W pierwszym tygodniu sezonu 7 dostęp do własnej wyspy otrzymają jedynie posiadacze karnetu bojowego. W tym czasie będą jednak mogli zapraszać znajomych do wspólnej zabawy w trybie kreatywnym.

Od 13 grudnia dostęp do własnej wyspy otrzymają za darmo wszyscy gracze.

Obejrzyjcie film poniżej, aby dowiedzieć się więcej.

Tryb kreatywny to ekscytująca nowość, ale studio nie zamierza spoczywać na laurach. W kolejnych aktualizacjach dodanych zostanie wiele nowych funkcji i ulepszeń. Epic Games chce by z czasem nowy tryb stawał się – tak, jak Battle Royale i kampania Ratowanie Świata – coraz większy i lepszy.

Podczas zabawy w trybie kreatywnym, należy przestrzegać Kodeksu Postępowania:

  1. Szanuj innych graczy. Bądź kulturalny podczas tworzenia i edycji wysp wspólnie z innymi. Nie będziemy tolerować obraźliwego języka, dyskryminacji, gróźb, spamu ani innych form nękania lub nielegalnych zachowań.
  2. Zadbaj o ochronę i prywatność danych konta. Dzielenie się kontem z innymi osobami jest ryzykowne. Nie udostępniaj innym danych swojego konta ani kont innych osób.
  3. Zachowuj się przyjaźnie i baw się dobrze!

Nieco więcej o tym trybie dowiecie się z poniższych filmików.

Poprzedni artykułFortnite Ratowanie Świata zapowiada Mroźnite i zmiany w wytwarzaniu przedmiotów
Następny artykułMiscreated pokazuje dynamiczny świat