Niezapowiedziana premiera i wielkie zainteresowanie Apex Legends, chyba nie zrobiło większego wrażenia na Epic Games, gdyż studio to ogłosiło dzisiaj, iż pobiło kolejne rekordy.

Twórcy Fortnite potwierdzili Geoffowi Keighleyowi, producentowi The Game Awards, iż podczas lutowego koncertu na żywo Marshmello, w grze zalogowanych było jednocześnie ponad 10,7 milionów użytkowników!

Patrząc z perspektyw, to dotychczas największym koncertem na żywo był bezpłatny pokaz Roda Stewarta na Copacabana Beach w 1994 roku, w którym podobno uczestniczyło 3,5 miliona osób.

Nie tylko koncert może pochwalić się pobiciem rekordu.

Przedstawiciele Epic Games poinformowali także, że w sobotę, 16 lutego, osiągnięto rekordową liczbę zalogowanych jednocześnie graczy w dzień nie związany z żadnym wydarzeniem. Tego dnia zalogowanych do Fortnite było ponad 7,6 miliona osób!

No cóż, wystarczyło tylko obiecać darmowy karnet na Sezon 8 i wyniki są.

W ostatnich tygodniach wiele osób twierdziło, iż Fortnite umiera, natomiast chciałabym powiedzieć jedno: niejedno studio chciałaby osiągnąć takie wyniki, jakie nadal osiąga Epic Games w Fortnite Battle Royale.

ŹRÓDŁOTwitter
Poprzedni artykułDziwne wydarzenie w TERA: PlayerUnknown’s Battlegrounds w roli głównej
Następny artykułKlasa Ranger na najnowszym zwiastunie Bless Unleashed