W najnowszym dzienniku developerskim ekipa Fortnite Ratowanie Świata zdradza zmiany i nowości, jaki trafia do tego trybu w najbliższym czasie.

Jeszcze w tym tygodniu do gry dodana zostanie trzecia część fabuły związanej z Doliną Samowitości oficjalnie zamykając kampanię „Stań do Walki„, która to zaczyna się z momencie aktywacji pierwszej bazy należącej do gracza. Dobra wiadomość jest taka, że nie będzie to koniec fabuły związanej z Fortnite.

Zgodnie ze słowami twórców, na graczy nadal czekać będzie wiele zagadek do rozwiązania, postaci do poznania i bitw do stoczenia, a ilość pustaków na mapie wskazuje, że wciąż będzie wiele do robienia. Już niedługo dowiemy się nieco więcej o kolejnych historiach i wydarzeniach zaplanowanych dla fanów kampanii PvE.

Wraz z aktualizacją 7.10 wprowadzona zostanie możliwość tworzenia przedmiotów z niższych poziomów. Oznacza to, że posiadając schemat trzy-gwiazdkowy, gracze będą mogli wytworzyć jego jedno- lub dwu-gwiazdkową wersję przy użyciu materiałów z niższych poziomów.

Niedługo Święta, a to oznacza powrót trybu Mroźnite do Fortnite Ratowanie Świata. Tym razem wraz ze znajomymi gracze stoczą walkę z burzą i żywiołami, budując umocnienia i  dorzucając bluglut do rozpalonego pieca.

I co sądzicie o tych zapowiedziach?

Poprzedni artykułFallout 76 zwiększa pojemność skrytek, ulepsza wydajność
Następny artykułFortnite udostępnia nowy tryb: Kreatywny
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Jakub Rodak

bedzie przecena na ratowanie świata