Kilka dni temu na serwery Scum, survivala od studia Gamepires, trafiła sporych rozmiarów aktualizacja dodająca wiele nowości, ale i w tym samym czasie kasująca wszystkie przepisy i przedmioty, które nie były schowane przez graczy w plecakach i szafkach.

Do gry zawitał pierwszy pojazd – SUV, w którym pomieścić się mogą cztery osoby. Jest to dopiero pierwsza wersja tego systemu, dlatego też prócz przechowywania przedmiotów i zniszczenia pojazdu, można go użyć także do likwidacji mniejszych przeciwników (w tym graczy). W przyszłości dodane mają zostać takie funkcje jak uzupełnianie paliwa i naprawy, zamykanie i opancerzanie, uruchamianie na zwarcie, a nawet używanie pojazdów jako pułapek.

Ponadto do gry dodano nowy tryb – Zdobądź flagę, gdzie punkty zdobywa się za przejęcie flagi przeciwnika, a także nowy karabin z tłumikiem AS Val. Na mapie pojawiły się także dwie nowe lokacje: tartak oraz przetwórnia ryb.

Z innych nowości warto wspomnieć o dodaniu nowych twarzy do ekranu personalizacji wyglądu postaci, kilku par okularów, a także znacznym ulepszeniu systemu łupów na mapie, co ma usprawnić działanie gry i serwerów.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułConan Exiles: Parapetówka u Ragiego, czyli wielkie otwarcie fortecy na Grzbiecie Pękniętego Żelaza
Następny artykułGreen Hell dodaje wodne zwierzęta, nowe lokacje i inne nowości