Ekipa Atlas jest zadowolona z wpływu, jaki mają hardcorowi gracze i duże klany na rozgrywkę. Jakby nie patrzeć, piractwo jest bardzo ważna częścią tej gry.

Z drugiej strony jednak, wiele osób próbujących ten tytuł, nie jest w stanie zrobić wystarczającego postępu, by osiągnąć wyznaczone sobie cele. Chodzi tutaj głównie o graczy wolących spokojną rozgrywkę solo i małe klany. I to właśnie o nich zadba studio Grapshot Games w kolejnych aktualizacjach.

W najnowszym liście do społeczności, omówiono plany na przyszłość, które mają zwiększyć znaczenie tego tupu rozgrywki. Wśród planów znajduje się umożliwienie eksploracji i piractwa na niższych poziomach, a do tego upewnienie się, że gracze solo mogą wylogować swoją postać „z poczuciem bezpieczeństwa„.

Ponadto duże korporacje otrzymają zachętę do uczynienia ich placówek bardziej otwartymi lub też neutralnymi, a do tego w grze pojawi się więcej elementów utożsamianych z grami MMORPG, takie jak misje i automatyczne trasy handlowe.

Niestety, zmiany te pojawią się dopiero w marcu, gdyż w tej chwili autorzy pracują nad dużą lutową aktualizacją, która ma dodać łódź podwodną, nowy podwodny biom, stworzenia, przedmioty kosmetyczne i wiele innych rzeczy.

Poprzedni artykułPrywatna beta The Division 2 udostępni rozbudowę bazy, specjalizacje i najazd
Następny artykułPolska gra sieciowa The Warhorn oczaruje Was wyglądem