Ostatnia aktualizacja do Fallout 76 wyeliminowała ponad 150 błędów, ale to nie koniec prac związanych z ulepszeniem rozgrywki. W najnowszym liście do społeczności tej gry, twórcy zdradzają plany na przyszłość oraz kilka rzeczy, które naprawione zostaną pod koniec stycznia.

Zgodnie z założeniami studia Bethesda Softworks, Fallout 76 ma być szczęśliwym i zdrowym światem dla wszystkich graczy. Niestety, są też i takie osoby, które znajdują błędy i je wykorzystują, zdobywając przewagę nad innymi graczami.

Dlatego też warto pamiętać o tym, że takie problematyczne osoby – zarówno te, które duplikują przedmioty, jak i ci, którzy używają dodatkowych programów czy modyfikacji pozwalających na dostęp do normalnie niedostępnych obszarów w grze, są usuwani.

Na koniec stycznia zaplanowana została kolejna aktualizacja, która ma naprawić sporo zgłoszonych przez graczy błędów. Pełna lista zmian w niej zawartych zamieszczona zostanie pod koniec miesiąca, ale już teraz wiemy o dwóch dużych poprawkach:

  • Zmiany związane z legendarną modyfikacją dwustrzałową: premia do obrażeń broni z legendarną modyfikacją dwustrzałową zostanie zmniejszona do +25%. Modyfikacji tej nie będzie też można znaleźć w świecie gry.
  • Koniec z przypadkowym przetwarzaniem modyfikacji: wykorzystanie do wytwarzania i naprawy niedołączonych do żadnych przedmiotów modyfikacji broni i pancerzy będzie wymagało ich ręcznego przetworzenia.

Pod koniec zeszłego roku studio wspominało o pracach nad nowym sposobem rozgrywki, który usuwałby ograniczenia PvP. Nie zdradzono wówczas zbyt wiele informacji, ale dzisiaj ujawniono, że w trybie te usunięte zostaną obecne zasady walk PvP. Dzięki temu w Fallout 76 pojawi się znacznie więcej napięcia, dramatyczności i konsekwencji związanych z każdym spotkaniem z innym graczem.

Prócz tego trwają prace nad ulepszeniem istniejących i przyszłych wydarzeń, a w szczególności nad dołączaniem do nich i informacji o ich postępie.

Jak widać ekipie Fallout 76 zależy na dialogu z graczami, więc wszelkie informacje dotyczące wprowadzanych aktualizacji oraz nowych zawartości, są bardzo mile widziane.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułBless Unleashed ujawnia klasy, potwierdza debiut w 2019
Następny artykułH1Z1 na PS4 doczeka się nowych trybów i zmian w wyglądzie interfejsu
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Niech poprawia stabilność serwerów bo te ciągłe disconnecty i przycinki w połączeniu najbardziej bolą jak na razie. 🙁