Studio Daybreak Games jest wręcz mistrzem przekazywania złych informacji – w piątkowe wieczory, gdy zaczyna się weekend. Zresztą po tylu latach można się już przyzwyczaić…

Ekipa PlanetSide Arena – po raz kolejny, przełożyła premierę tej strzelanki battle royale. Tym razem na lato 2019.

„Po rozważeniu, zdecydowaliśmy się odłożyć aktualna datę wydania tylko na PC i uruchomić grę tego lata jednocześnie na PC i PlayStation 4.

Uważamy, że dostarczenie jak najbardziej dopracowanej wersji PlanetSide Arena, która spełni Wasze oczekiwaniu na obu platformach, przewyższa wszelkie inne względy.”

A co to oznacza przekładając język PR na normalny?

Pakiety założycielskie się nie sprzedały, zainteresowanie było małe, Apex Legends był gwoździem do trumny. Poczekamy aż minie hype na tę grę i może za kilka miesięcy się uda.

Dobra wiadomość jest taka, że wszystkie osoby, które zakupiły jeden z  pakietów założycielskich, mogą odzyskać swoje pieniądze – DBG zdecydowało się je zrefundować.

W przygotowaniu na letnią premierę, studio obiecało kontynuację programu beta przez pozostałą część zimy i wiosny.

Przypomnijmy, że battle royale PlanetSide Arena miał pierwotnie zadebiutować 29 stycznia, po czym datę przesunięto na 26 marca, dodając jednocześnie specjalny sezon dla założycieli.

Moim zdaniem, ta wersja PlanetSide nie ma większych szans na sukces.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFallout 76 usuwa duplikaty, zapowiada Dzikie Appalachy i kolejne poprawki
Następny artykułFallout 76: Co do diabła się tutaj wydarzyło?!
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nukemski

I bardzo dobrze. Powinni troszkę bardziej zmonetyzować Planetę. Dlaczego ja nie mogę kupić exceptionali? Chcę kupić, mam forsę, ale nie! Bo nie!