W najnowszym dzienniku developerskim „Krypta od środka„, ekipa Fallout 76 zdradza nieco więcej szczegółów na temat przyszłotygodniowej aktualizacji, a także zapowiada nową zawartość.

Nie ma dnia, by nie w necie nie pojawił się kolejny negatywny komentarz o Fallout 76, lub też nie padło pytanie: „kiedy gra ta przejdzie na F2P„. Oczywiście często zadawane są one przez te osoby, które tak naprawdę nie miały okazji nawet zagrać. A przyznanie się do tego, że komuś faktycznie może podobać się ta gra, też nie przysparza zwolenników.

Widać jednak, że studio Bethesda się nie poddaje, a kolejne aktualizacje mają wprowadzić do gry nową zawartość dla fanów rozgrywki PvE oraz kilka ważnych poprawek.

Kilka tygodni temu zapowiedziano na marzec premierę trybu „Przetrwanie dla fanów PvP. Także i fani PvE mogą spodziewać się nowej zawartości. Będzie ona wdrażana poprzez serię cotygodniowych aktualizacji, które nazwano „Dzikie Appalachy”. To pierwsza w tym roku duża aktualizacja zawartości, która udostępniana będzie przez kolejnych kilka miesięcy. Prócz nowych zadań, wydarzeń i wyzwań autorzy dodadzą także nowe elementy do C.A.M.P., plany rzemieślnicze i inne rzeczy.

Jeszcze w tym miesiącu opublikowane zostaną plany studia na rok 2019, które dać mają szersze spojrzenie na przyszłość Fallouta 76, a co za tym idzie uspokoić społeczność.

Na przyszły tydzień zaplanowano aktualizację nr 6, która wprowadzi kilka ważnych usprawnień:

  • Zwiększenie limitu skrytki z 600 na 800;
  • Zmiana kwalifikacji granatnika M79 i automatycznego granatnika na broń ciężką;
  • Przypadkowe uszkodzenie C.A.M.P. innego gracza nie powoduje już oznaczenia jako zbieg;
  • Ikony graczy wyświetlają się teraz w większej liczbie miejsc w grze, wliczając w to warsztaty i wieżyczki;
  • Podczas wydarzeń „Nakarm ludzi” i „Droga ku oświeceniu” pojemniki z misji przyjmują teraz wyłącznie przedmioty związane z zadanie.

A tymczasem dzisiejsza łatka do Fallout 76, usunęła z ekwipunków i skrytek graczy przedmioty, które zostały wygenerowane w wyniku wykorzystywania błędów i exploitów. Dodatkowo wprowadzono poprawki po stronie serwerów, które powinny zmniejszyć częstotliwość losowych rozłączeń podczas gry.

Poprzedni artykułESO: Wrathstone – za kulisami rozszerzenia
Następny artykułDaybreak Games opóźnia premierę PlanetSide Arena!
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Pieknie. Szkoda że tak mało. Jak chcą jakkolwiek uratować grę lista naprawianych rzeczy powinna w kazdym patchu mieć po kilkanaście pozycji. Na razie cieszy zwiekszenie skrytki do 800, wystarczy na jakies 2h gry 😀

Ragi

za rok ta skrzynka będzie miała pewnie już z 2000 😀