Below Zero to arktyczne samodzielne rozszerzenie do niezmiernie popularnego i wysoko ocenianego survivala Subnautica. Grę tą można już zakupić w programie wczesnego dostępu i z tej też okazji studio Unknow Worlds opublikowało pierwszy zwiastun.

Akcja Subnautica: Below Zero rozgrywa się rok po wydarzeniach z pierwszej części. Zadaniem graczy jest przetrwanie katastrofy stacji badawczej, która znajduje się na tej samej planecie, ale na uprzednio niewidocznym arktycznym kontynencie.

Fani serii mogą już zagrać w kilka pierwszych godzin rozgrywki i spotkać wiele nowych, unikalnych stworzeń. Z pewnością najsłodsze z nich są kosmiczne pingwiny.

Docelowo twórcy mają w planach pozostać we wczesnym dostępie około roku, wprowadzając co 4-6 tygodni kolejne aktualizacje i w pełni współpracować ze społecznością, by stworzyć kolejny niezapomniany tytuł.

Studio Unknown Worlds przestrzega jednak zainteresowane tym tytułem osoby, że na tym etapie produkcji natknąć się można na wiele błędów, a wydajność także nie należy do najlepszych.

Jeśli jednak Wam to nie przeszkadza, to Subnautica: Below Zero jest już dostępna na Steam oraz Epic Store w cenie 72PLN.

Poprzedni artykułZ1 Battle Royale resetuje rangi, dodaje tryb Polowanie na Łowcę
Następny artykułHeat chce podbić serca wielbicieli klimatów Dzikiego Zachodu