Możliwość wypróbowania gry przed jej zakupem jest naprawdę ważne dla wielu osób. Studio Funcom doskonale to rozumie i dlatego też, przez kolejne cztery dni możecie zagrać w Conan Exiles na Steam nie wydając ani grosza.

To bardzo dobra chwila, by wypróbować ten kapitalny sandbox. W minioną sobotę do gry trafiła olbrzymia aktualizacja, która to zbalansowała trudność przeciwników, naprawiła całe multum błędów, a także dodała wiele nowości.

Twórcy od dawna koncentrują swoje wysiłki na poprawie rozgrywki, biorąc pod uwagę opinie graczy. Trzeba powiedzieć jedno: z każdą kolejną aktualizacją, Conan Exiles zmienia się na lepsze.

Z okazji darmowego weekendu, który potrwa do poniedziałku, 11 marca, studio Funcom opublikowało także nowiusieńki zwiastun.

Jeśli więc zdecydujecie się wypróbować tę grę w ten weekend, to serdecznie zapraszam na nasz modowany serwer [PL] Turbogroszkowo (PvE). By móc na niego się zalogować trzeba za subskrybować The Age of Calamitous, a do tego w liście serwerów zaznaczyć opcję wyszukiwania serwerów z modyfikacjami.

I nie zapomnijcie się przywitać po zalogowaniu – nie gryziemy 🙂

Więcej informacji an temat serwera znajdziecie TUTAJ, a opis moda w TYM MIEJSCU.

Poprzedni artykułFallout 76: Zostaną tylko ruiny i wspomnienia…
Następny artykułThe Division 2 z nowym zwiastunem, twórcy omawiają polowania i projekty