Kolejna olbrzymia aktualizacja do Conan Exiles trafiła dzisiaj na serwery PC. Dodaje ona między innymi nowy loch, ulepsza populację w niektórych lokacjach oraz wprowadza znaczące zmiany w atrybutach i temperaturze.

Tymczasem użytkownicy serwerów PvP z niecierpliwością oczekują na zapowiedzianą dwa tygodnie temu poprawkę mającą usunąć nielegalne struktury. Z powodu niezadowolenia społeczności, poprawka ta po raz kolejny została przesunięta w czasie, podczas gdy twórcy pracują na takim rozwiązaniem, które nie spowoduje zawalenia się po jej wprowadzeniu budynków wykorzystujących ten błąd.

Jeśli chodzi o dzisiejszą aktualizację, to punktem głównym jest dodanie nowego lochu z potężnymi przeciwnikami – Sanktuarium Mistrza Wojny. To starożytne sanktuarium znajdujące się w okolicach Sapermeru, otworzyło swoje podwoje i w jej wnętrzu skrywają się wyzwania, których podobno nie należy lekceważyć.

Od dłuższego czasu ekipa Conan Exiles nieustannie ulepsza co niektóre lokacje należące do wrogich frakcji. Także i po dzisiejszej aktualizacji, w wielu z nich pojawili się nowi przeciwnicy NPC oraz przepisy, a do tego wizualnie ulepszono niektóre jaskinie i stolice. Pełną listę zmienionych obozów znajdziecie w tym miejscu.

Ponadto zmieniono i ulepszono system temperatur, tak by stał się bardziej spójny i łatwiejszy do zrozumienia, wliczając w to efekty nakładane na graczy. Zmian doczekały się także co niektóre właściwości, zbalansowano bronie – wliczając w to nerf włóczni, a także zwiększono ilość otrzymywanych punktów doświadczenia.

Inne poprawki obejmują balans przepisów Ymira, naprawę obrażeń zadawanych przez tragarzy, zwiększenie ilości życia przeciwników w Wulkanie oraz niemożność znokautowania bandytów. Pełna listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Prócz tego dodano możliwość wytworzenia dziewięciu nowych obrazów, na których uwieczniono zwycięzców, organizowanego kilka miesięcy temu, konkursu budowlanego.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here