Kolejna olbrzymia aktualizacja do Conan Exiles trafiła dzisiaj na serwery PC. Dodaje ona między innymi nowy loch, ulepsza populację w niektórych lokacjach oraz wprowadza znaczące zmiany w atrybutach i temperaturze.

Tymczasem użytkownicy serwerów PvP z niecierpliwością oczekują na zapowiedzianą dwa tygodnie temu poprawkę mającą usunąć nielegalne struktury. Z powodu niezadowolenia społeczności, poprawka ta po raz kolejny została przesunięta w czasie, podczas gdy twórcy pracują na takim rozwiązaniem, które nie spowoduje zawalenia się po jej wprowadzeniu budynków wykorzystujących ten błąd.

Jeśli chodzi o dzisiejszą aktualizację, to punktem głównym jest dodanie nowego lochu z potężnymi przeciwnikami – Sanktuarium Mistrza Wojny. To starożytne sanktuarium znajdujące się w okolicach Sapermeru, otworzyło swoje podwoje i w jej wnętrzu skrywają się wyzwania, których podobno nie należy lekceważyć.

Od dłuższego czasu ekipa Conan Exiles nieustannie ulepsza co niektóre lokacje należące do wrogich frakcji. Także i po dzisiejszej aktualizacji, w wielu z nich pojawili się nowi przeciwnicy NPC oraz przepisy, a do tego wizualnie ulepszono niektóre jaskinie i stolice. Pełną listę zmienionych obozów znajdziecie w tym miejscu.

Ponadto zmieniono i ulepszono system temperatur, tak by stał się bardziej spójny i łatwiejszy do zrozumienia, wliczając w to efekty nakładane na graczy. Zmian doczekały się także co niektóre właściwości, zbalansowano bronie – wliczając w to nerf włóczni, a także zwiększono ilość otrzymywanych punktów doświadczenia.

Inne poprawki obejmują balans przepisów Ymira, naprawę obrażeń zadawanych przez tragarzy, zwiększenie ilości życia przeciwników w Wulkanie oraz niemożność znokautowania bandytów. Pełna listę zmian znajdziecie w tym miejscu.

Prócz tego dodano możliwość wytworzenia dziewięciu nowych obrazów, na których uwieczniono zwycięzców, organizowanego kilka miesięcy temu, konkursu budowlanego.

Poprzedni artykułRust dodaje automat do gier i gesty
Następny artykułAstellia: ruszyły pierwsze beta testy