Lato latem, urlopy urlopami, a ekipa Fallout 76 odsłania kulisy kolejnych zmian oraz nowości, jakie jeszcze w tym miesiącu trafią do gry.

Na wtorek (16 lipca) zapowiedziano aktualizację 11, która znacznie ulepszy rozgrywkę. Twórcy nie tylko wprowadzą zmiany psuciu się pożywienia, napojów i fluktuantów, ale także znacznie ulepszą opisy receptur i modyfikacji, ułatwią rozgrywkę postaciom na niższych poziomach oraz naprawią błędy związane z pancerzem wspomaganym.

Niestety, wprowadzane jutro poprawki i usprawnienia związane z pancerzem wspomaganym, mogą skutkować przenoszeniem elementów pancerzy między ekwipunkiem, a skrytką lub też pojawieniem się nowych elementów. Będzie to spowodowane naprawieniem błędu, przez który podnosząc pancerz użytkownicy nie otrzymywali wszystkich elementów, a teraz zostaną one zwrócone. Jako, że poprawka ta może spowodować problemy z przeciążeniem, jest możliwe iż po zalogowaniu się do gry, postać znajdzie się w miejscu gdzie znajduje się skrytka.

A tymczasem pod koniec lipca spodziewać się możemy kolejnego specjalnego wydarzenia w Fallout 76. Tym razem gospodarzem będzie przyjazny supermutant Grahm.

Podczas trwania tego wydarzenia, mieszkańcy krypty zbiorą się razem, by w letnim upale świętować z nim i jego najlepszą przyjaciółką – braminką Mu-mu Chally. Aby zorganizować wspaniałą imprezę, Grahm potrzebować będzie niewielkiej pomocy swoich ludzkich przyjaciół. Oczywiście jeśli jego balanga się uda tak jak to sobie zaplanował, to wszyscy jej uczestnicy zostaną hojnie wynagrodzeni.

Poprzedni artykułThe Division 2: Turbogroszki wymiatają i niezłą zabawę przy tym mają
Następny artykułScum: John Dick omawia realistyczną mechanikę łucznictwa