Lato latem, urlopy urlopami, a ekipa Fallout 76 odsłania kulisy kolejnych zmian oraz nowości, jakie jeszcze w tym miesiącu trafią do gry.

Na wtorek (16 lipca) zapowiedziano aktualizację 11, która znacznie ulepszy rozgrywkę. Twórcy nie tylko wprowadzą zmiany psuciu się pożywienia, napojów i fluktuantów, ale także znacznie ulepszą opisy receptur i modyfikacji, ułatwią rozgrywkę postaciom na niższych poziomach oraz naprawią błędy związane z pancerzem wspomaganym.

Niestety, wprowadzane jutro poprawki i usprawnienia związane z pancerzem wspomaganym, mogą skutkować przenoszeniem elementów pancerzy między ekwipunkiem, a skrytką lub też pojawieniem się nowych elementów. Będzie to spowodowane naprawieniem błędu, przez który podnosząc pancerz użytkownicy nie otrzymywali wszystkich elementów, a teraz zostaną one zwrócone. Jako, że poprawka ta może spowodować problemy z przeciążeniem, jest możliwe iż po zalogowaniu się do gry, postać znajdzie się w miejscu gdzie znajduje się skrytka.

A tymczasem pod koniec lipca spodziewać się możemy kolejnego specjalnego wydarzenia w Fallout 76. Tym razem gospodarzem będzie przyjazny supermutant Grahm.

Podczas trwania tego wydarzenia, mieszkańcy krypty zbiorą się razem, by w letnim upale świętować z nim i jego najlepszą przyjaciółką – braminką Mu-mu Chally. Aby zorganizować wspaniałą imprezę, Grahm potrzebować będzie niewielkiej pomocy swoich ludzkich przyjaciół. Oczywiście jeśli jego balanga się uda tak jak to sobie zaplanował, to wszyscy jej uczestnicy zostaną hojnie wynagrodzeni.