Podczas gdy wielu poszukiwaczy przygód odwiedzających Tamriel stara się żyć w miarę uczciwie, pomagając potrzebującym i likwidując niebezpieczne potwory, ja w tym tygodniu wybrałam odmienne podejście: rzeź niewiniątek.

Nie wiem czy wiecie, ale w The Elder Scrolls Online istnieje podziemie wypełnione podstępnymi i złowrogimi mordercami oraz złodziejami, którzy należą do dwóch siejących postrach, a zarazem najbardziej znanych i ulubionych gildii: Mrocznego Bractwa i Złodziei. A w związku z tym, że do 15 lipca obchodzimy Dni Złoczyńców i za praktycznie wszystkie aktywności w Gold Coast oraz Hew’s Bane otrzymujemy podwójne nagrody, to skorzystałam z okazji i przyłączyłam się do świętowania.

Oczywiście oba te rozszerzenia posiadam już od dawna i w obu przypadkach zrobiłam pierwszą misję, by otrzymać dostęp do specjalnych umiejętności, ale na tym się skończyłam. Dlatego też wydarzenie to jest świetna wymówką, by nie tylko w końcu zrobić misje związane z tymi gildiami, zrealizować kilkanaście kontraktów, czy też zebrać skyshardy, ale przede wszystkim pozwiedzać te dwa regiony.

Poza tym, mi naprawdę nie trzeba dwa razy powtarzać, by zabić, czy też obrabować kogoś niewinnego w Tamriel. Zresztą bądźmy szczerzy – tu nie ma niewinnych osób i każdy ma coś na sumieniu.

Na pierwszy ogień poszło Złote Wybrzeże, gdzie – o ironio – ratuję gildię morderców przed… mordercami. Jest zabawnie, krew się leje, trup ściele się gęsto, a widoki jak zwykle cudne.

Jak tylko skończę z Mrocznym Bractwem, to udam się do Złodziei. Zobaczymy co też oni narozrabiali i w czym będę musiała im pomóc.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułBlue Protocol to nowe cudnie wyglądające MMO od Bandai Namco
Następny artykułDaybreak Game Company szykuje się na spore zmiany?