Mija siedem lat od premiery The Elder Scrolls Online i od tego czasu gra ta bardzo zmieniła się na korzyść – i to bardzo. To dobry czas byście ponownie wypróbowali ten tytuł, odkryli jego zalety i wzięli udział w specjalnym wydarzeniu urodzinowym.

Jubileuszowa impreza urodzinowa The Elder Scrolls Online rozpocznie się już dzisiaj (1 kwietnia) o godzinie 16:00 i potrwa do 13 kwietnia, do godziny 16:00. W jej trakcie możecie skorzystać z podwójnych punktów doświadczenia oraz zdobyć nagrody związane z tym wydarzeniem.

Aby rozpocząć świętowanie, wystarczy odebrać z Crown Store darmowy kupon na jubileuszowy tort („Ache for Cake”) i udać się z nim do światowej sławy szefa kuchni Donolona. Po ukończeniu jego misji, otrzymacie nagrodę w postaci tortu Jubilee Cake 2021 (Kolekcje – Narzędzia), które po użyciu nagrodzi Was dwugodzinnym buffem zwiększającym zdobywane punkty doświadczenia o 100%.

To nie wszystko. Za ukończenie dowolnych codziennych zadań w grze (writy, misje na bossy, delvy, Undaunted, itd.) otrzymacie jubileuszowe pudełka wypełnione prezentami, w których będziecie mogli znaleźć między innymi:

  • materiały rzemieślnicze;
  • strony i książki ze stylami;
  • przepisy na meble;
  • strony ze stylami Worm Cult, Jephrine Paladin oraz Imperial champion;
  • kryształy do transumtacji.

Podczas wydarzenia do zdobycia będzie także 39 biletów (Event Ticket), które wymienić będzie można u Impressario na liczne nagrody, wliczając w to Unstable Morpholit i pierwsze dwa fragmenty osobowości Deadlands. Więcej na temat Unstable Morpholit i jego ewolucji przeczytacie w TYM MIEJSCU.

By dostać Event Tickety wystarczy każdego dnia zjeść kawałek jubileuszowego ciasta 😀

ZAGRAJCIE ZA DARMO W THE ELDER SCROLLS ONLINE!

Do 13 kwietnia potrwa także Free to Play Event, podczas którego wszyscy chętni, na każdej platformie, mogą bezpłatnie pobrać podstawkę The Elder Scrolls Online i wypróbować tę grę za darmo!

Jeśli braliście udział w podobnych wcześniejszych wydarzeniach, to możecie normalnie kontynuować swoje przygody. Wszystkie nowe konta ESO otrzymają 500 koron do wydania w Crown Store.

Podczas tego wydarzenia gracze zyskają dostęp do Vvardenfell (Morrowind) oraz bazowej wersji gry. Jeśli chcielibyście wypróbować tę grę w języku polskim, to polecam zainstalować moda ESOPL, dzięki któremu misje w na wyspie Vvardenfell są w 100% przetłumaczone.

Oprócz tego możecie także skorzystać z promocji na zakup standardowej edycji wersji The Elder Scrolls Online lub też The Elder Scrolls Online: Greymoor, która zawiera w sobie wersję podstawową wraz z ostatnim rozszerzeniem.

Polecam Greymoor, bo podobał mi się chyba najbardziej ze wszystkich dotychczasowych dodatków. Więcej informacji na temat tego rozdziału znajdziecie w tym miejscu.

Poprzedni artykułNo Man’s Sky udostępnia Ekspedycje, ulepsza cross-play
Następny artykułGrounded: I ty możesz pstryknąć sobie fotkę z komarem