Zaledwie miesiąc temu do Final Fantasy XIV trafiła olbrzymia aktualizacja 5.3, która wprowadziła multum nowości, a dzisiaj użytkownicy tej popularnej gry MMORPG otrzymali dostęp do kolejnych nowości.

Aktualizacja 5.31 wprowadziła kolejną fazę odbudowy Ishgardu, zmiany w Eden’s Verse (Savage), a także nowe przedmioty obejmujące między innymi miniony, wierzchowce i wyposażenie domów.

Odbudowa Ishgardu idzie nieco powolnie, ale trzeba powiedzieć, że zawartość ta jest regularnie ulepszana i rozwijana. Dzisiaj ruszyła trzecia faza odbudowy tego miasta – tym razem gracze budować będą nową dzielnicę handlową, która ma odpowiadać nowej erze wolnego handlu i oświecenia Ishgardu.

Ponadto gracze na poziomie 60+ (bez względu na klasę) otrzymają także dostęp do nowej serii zadań fabularnych związanych z odbudową tego miasta, jak i misji pobocznych. Zmiany zawitają także do strefy dla zbieraczy – Diadem: nowe zasoby do wydobycia, usunięcie skybuilder scrip, a także zmniejszenie otrzymywanych ilości punktów skyward liczących się do rankingu.

Prócz tego do gry dodano nową fryzurę, przedmioty do domu i kosmetyczne, miniony, wierzchowca oraz emotkę.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułFallout 76 zapowiada Sezon 2, Jedno Pustkowie i codzienne operacje
Następny artykułGhost Recon Breakpoint zapowiada rozszerzenie „Czerwony Patriota”