Podczas spotkania developerów ze społecznością fanów na PAX West 2019, ekipa The Elder Scrolls Online zdradziła kilka interesujących szczegółów, które z pewnością przypadną Wam do gustu.

Już we wrześniu  powróci wydarzenie rocznicowe związane z premierą pierwszego DLC do The Elder Scrolls Online: Imperial City i w tym samym czasie cała zawartość tego rozszerzenia udostępniona zostanie za darmo wszystkim graczom tego MMORPG. I nie jest to limitowana czasowo oferta, ale zmiana na stałe. Oznacza to, że  wystarczy posiadać podstawową wersję The Elder Scrolls Online, by mieć dostęp do Imperialnego Miasta.Dokładna data tej zmiany podana zostanie jeszcze w tym tygodniu.

Przypomnijmy, że DLC Imperial City zadebiutowało 31 sierpnia 2015 roku i dodało Imperialne Miasto w Cyrodill podzielone na sześć dzielnic (PvPvE), imperialne kanały (PvP), dwie instancje dla grup: White-Gold Tower oraz Imperial City Prison (PvE), a także nowe misje i style rzemieślnicze. Tak naprawdę to jest to kilkadziesiąt godzin zabawy dla osób, które nie miały jeszcze możliwości, by odwiedzić to miejsce.

Druga informacja zadowoli z pewnością graczy konsolowych The Elder Scrolls Online, którzy od dawna zazdrościli graczom PC dostępu do Twitch Drops. Otóż dobra wiadomość jest taka, że w planach twórców jest by Twitch Drops stały się dostępne także dla graczy na PS4 i Xbox One już w IV kwartale 2019 roku!

Natomiast już teraz użytkownicy The Elder Scrolls Online posiadający Twitch Prime, mogą odebrać Twitch Prime Loot dla tej gry: wierzchowiec Noweyr Steed oraz chowaniec Noweyr Pony.

Nagrody te odebrać można jedynie do 27 września. By to zrobić, należy połączyć konto ESO z Twitch, opłacić Twitch Prime (lub też włączyć darmowy okres próbny) i nacisnąć przycisk „Claim Now„. Więcej informacji na ten temat znajdziecie w tym miejscu.

Poprzedni artykułPremiera Conan Chop Chop opóźniona, ale jest ku temu dobry powód
Następny artykułCD Projekt Red potwierdza tryb multiplayer w Cyberpunk 2077
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulas

Kolejny reskin zwykłego konia i kucyka?