Pamiętacie może jeszcze o Conan Chop Chop? Przezabawnie wyglądającej gierce  osadzonej w uniwersum Conana Barbarzyńcy, która to po raz pierwszy zaprezentowana została 1 kwietnia 2019, więc praktycznie wszyscy myśleliśmy, iż jest to kapitalny żart?

No cóż, kilka tygodni później okazało się jednak, że Conan Chop Chop NIE jest prima-aprilisowym żartem i studio Funcom, zapowiedziało jego premierę na 3 września na wszystkich platformach.

Niestety, parę dni temu data premiery została przesunięta na I kwartał 2020. Jednak powód tego opóźnienia może się Wam spodobać.

Jestem przekonana wszystkie zainteresowane tym tytułem osoby wiedzą już, że Conan Chop Chop miał oferować na starcie tryb 4-osobowej kooperacji. Okazało się jednak, że tak dużo osób prosiło o pełnoprawny tryb sieciowy, że twórcy ulegli tym prośbom. Co ciekawe, to prace nad trybem multiplayer trwają już od jakiegoś czasu i developerzy mieli w planach wprowadzić go w jednej z późniejszych aktualizacji, ale doszli do wniosku, że wydanie tej gry bez tego trybu może nie spełnić oczekiwań użytkowników.

I stąd właśnie to opóźnienie.

Niestety, zepsuło to moje plany, bo naprawdę czekałam na tę gierkę. No cóż, jeszcze kilka miesięcy i sobie po-chop-chop-uję 😀

ŹRÓDŁOKomunikat prasowy
Poprzedni artykułOMNI to MMOSSL z wielkim otwartym światem wypełnionym potworami
Następny artykułElder Scrolls Online otwiera wrota Imperialnego Miasta dla wszystkich i ulepsza Twitch Drops