Czekaliście na tę chwilę. Trenowaliście przez kilkadziesiąt poziomów, by osiągnąć sukces. W końcu osiągnęliście endgame i dzięki temu będziecie mogli stawić czoła największym zagrożeniom w Citadel: Forged with Fire.

I nie chodzi mi tu tylko o nauczenie się mistrzowskich zaklęć umożliwiających oswojenie smoka, ale także o tajemnicze Krypty Forsaken, które mogą przynieść Wam chwalę i bogactwo, ale także zgubę.

W każdej z tych Krypt gracze znajdą mnóstwo skarbów, unikalne zasoby oraz elementy specjalnych zbroi, które pomogą w walce z najpotężniejszymi bossami.

  • Phoenix Spirit Citadel jest wypełniona olbrzymimi i potężnymi chochlikami, a jeśli znajdzie się jakiś śmiałek, który przeżyje ich ataki i dotrze do centrum tego miejsca, to będzie musiał stawić czoła dwóm uśpionym Feniksom, czekającym by zniszczyć każde stworzenie zbliżające się do ich skarbu;
  • Dragon’s Heart Citadel to miejsce wypełnione lawą, które zamieszkane jest przez stworzenia smokopodobne, którymi włada potężne i opancerzone smoczysko strzegące starożytnych artefaktów;
  • Blood Soul Citadel pokryta jest szronem i kryją się w niej Abominacje oraz inne śmiercionośne stworzenia.

To co, gotowi na magiczną przygodę, która rozpocząć się ma już 1 listopada?

Poprzedni artykułThe Division2 – Epizod 2: Ostatnia twierdza już dostępny!
Następny artykułFallout 76 opóźnia premierę Wastelanders, zapowiada „prywatne światy”