Po wielu tygodniach czekania, na serwery The Division 2 trafił Epizod 2: Ostatnia Twierdza, a wraz z nim darmowa aktualizacja 6.0.

Epizdod 2 dodał prolog oraz dwie nowe misje fabularne w Pantagon, a także specjalizację technik. Ponadto do gry powróciły ulepszone Ekspedycje, w Konflikt pojawił się nowy tryb, a posiadacze Przepustki na Rok 1 otrzymali dostęp do dwóch nowych tajnych przydziałów.

Dodatkowo do gry wprowadzono aktualizację 6.0, która nie tylko sporo zmieniła, ale i dodała ponad trzydzieści nowych nazwanych broni z unikalnymi talentami, egzotyczne nakolanniki, a nawet nowy typ broni: strzelbę KSG.

Przez ostatnie kilka tygodni opisywałam planowane zmiany, chociaż z pierwszych reakcji wnioskuję, że wielu graczy nie spodziewało się aż tak wielkich zmian. Oto, gdzie znajdziecie informacje na poszczególne tematy:

Dodatkowo, wszyscy gracze The Division 2, którzy do 31 października zalogują się do gry, mogą odebrać specjalny pakiet pielęgnacyjny,  w którym znajdą dwie maski, trzy klucze oraz trzy elementy wyposażenia.

A jeśli jeszcze nie mieliście szansy wypróbować The Division 2 lub po prostu chcielibyście sprawdzić jak bardzo się zmieniła od dnia premiery, to w dniach od 17 do 21 października będziecie mogli ją wypróbować za darmo!

Poprzedni artykułArcheAge Unchained wystartował, nowe pakiety do kupienia
Następny artykułCitadel: Forged with Fire zaprasza do tajemniczych krypt