Jeśli gracie w Conan Exiles na Babowym serwerze i lubicie odwiedzać dobrotliwych mieszkańców Czarnego Galeonu, to wiedzcie, że z niedaleka spoglądają na Was Bogowie Wygnańców oceniając Wasze niecne poczynania…

Może zamiast mordu i niewolenia kolejnych niczego nie podejrzewających NPC, udacie się w gościnne progi baru Olimp, który to położony jest nad posągami Wielkich i zbudowany został przez Macieja. Nie można go przegapić – szczególnie nocą.

Powiem Wam, że już z daleka miejsce to sprawia ogromne wrażenie. Nie dość, że główny budynek to olbrzymia wielopiętrowa wieża, w której to znalazły się liczne pokoje, to kapitalnie wyglądają także wystrzeliwujące w niebo różnokolorowe kolumny światła z boskich ołtarzy.

Na parterze budynku znajduje się Bar Olimp, gdzie strudzeni wędrowcy znajdą napitki i pożywienie. W sali obecni są także Wykonawcy sprowadzenia z najdalszych zakamarków Ziem Wygnańców, prezentujący swoje umiejętności taneczne. Na kolejnych piętrach znajdziecie się warsztat rzemieślniczy, sala tronowa, sypialnia właściciela tegoż przybytku, a także pokój map.

W ogrodach, za wzmocnionym czarnym lodem murem, znaleźć można ołtarze wszystkich bogów Ziem Wygnańców.

Nie wiem ile materiałów poszło na tę budowlę, ale Wiem, że Maciej cały czas zmienia i ją ulepsza. Jest wielce prawdopodobne, że za miesiąc miejsce te może wyglądać zupełnie inaczej.

Poniżej zamieszczam zdjęcia. Dajcie znać, jak Wam się podoba to miejsce 🙂

Poprzedni artykułKolejna faza beta testów MapleStory 2 już w lipcu, będzie w niej sporo nowości
Następny artykułBasel Gorge i Królewskie Questy już niedługo w Bless Online
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Agoidd

Super!!!! 🙂

Vuko4000

Hej zapraszam użytkowników Ps4 na serwer Mambo Population serwer opłacony do czerwca 2019 więc nie ma jak na innych pseudo serwerach które padają jak muchy 🙂 Jeden warunek 30+

Kinya Turbgroszka

OOO ja też dam warunek 30+ 🙂