Świetna okazja by sprawdzić w tej chwili co do zaoferowania ma The Elder Scrolls Online. Wszystkie osoby, które zawsze chciały wypróbować to MMO, ale jakoś nie miały okazji, w końcu mogą to uczynić.

Do 13 kwietnia można pobrać i zagrać w The Elder Scrolls Online za darmo! Osoby, które skorzystają z tej promocji, mają dostęp do podstawki obejmującej cztery klasy, 23 uniklane strefy oraz epicką fabułę.

W tym samym czasie Zenimax obniżył także ceny na zakup dodatku Elsweyr – obejmującego także podstawkę i wcześniejsze rozdziały, oraz waluty premium.

To jednak nie koniec dobrych wiadomości, bo prócz darmowego triala wszyscy użytkownicy The Elder Scrolls Online mogą także rozpocząć linię questów wprowadzających do kolejnego rozdziału Greymoor: Mroczne Serca Skyrim. Jak zwykle, darmowy przedmiot rozpoczynający te questy znajdziecie w Crown Store.

Popularność The Elder Scrolls Online wzrasta w ostatnich latach. Niestety, ma to także negatywny wpływ na wydajność serwerów. Dlatego też od wielu miesięcy trwają prace optymalizujące tę grę.

W ostatnim czasie doczekaliśmy się przebudowania systemu aktualizacji oraz nowej wersji klienta, która poprawiła optymalizację i skróciła czasy ładowania. W najbliższych miesiącach developerzy skupią się na dalszych pracach optymalizujących serwery oraz klienta gry, które obejmą między innymi chowańce, wczytywanie gry oraz pamięć podręczna bazy danych.

Poprzedni artykułAtlas dodaje płonące bełty, obiecuje świetlaną przyszłość
Następny artykułConan Exiles testuje nowe komendy dla niewolników
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Nsuidara

Mnie ten system skalowania nie podoba się :/ >_>