Co zrobić gdy ma się teoretycznie świetną grę, z wielkim pięknym otwartym światem, która stworzona została na nieco nieodpowiednim silniku, a ciągłe błędy i liczne problemy zniechęcają nawet tych najwierniejszych fanów?

Trzeba zacząć od nowa.

Do takiego wniosku doszło studio NeoWiz, które ogłosiło dzisiaj, że nowsza wersja Bless Online nazwana Bless Unleashed zadebiutuje niedługo na Xbox One.

Bless Unleashed to no nowe darmowe MMORPG stworzone przez studio Round 8 należące do NeoWiz z myślą o graczach preferujących konsole. Co ciekawe, tym razem wykorzystano silnik Unreal 4.

Podobnie jak i w Bless Online, także i tutaj gracze będą mogli wziąć udział w epickiej przygodzie zwiedzając wielki otwarty świat, w którym spotkać można bogów i mityczne bestie. Akcja gry rozgrywać się będzie w nieokiełznanym świecie wypełnionym bogata fabułą stworzoną z myślą o tych najbardziej hardcorowych graczach. Na starcie gry, do dyspozycji graczy oddanych zostanie pięć klas, liczne aktywności PvE oraz PvP.

Niestety, komunikat prasowy nie wspomina o wersji na PC lub PlayStation 4, więc wygląda na to, że na razie tylko posiadacze Xbox One otrzymają dostęp do tej nieco ulepszonej wersji Bless Online.

Poprzedni artykułFortnite Battle Royale dodaje szczelinę na wynos, uruchamia nowy tryb okresowy
Następny artykułPlanetSide 2 ulepszył kod bazowy, wprowadził składy mentorskie i wiele innych nowości
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Mr Robost

W którymś z moich wcześniejszych komentarzy o Bless dawałem linka do prezentacji dla inwestorów z zeszłego roku i tam była informacja (jedno zdanie), że mają w planie na kolejny rok wydanie Bless na konsolę. Teraz realizują po prostu tę strategię. Kogo obchodzi że gra jest crapem, jęsli ludzie kupują to firma korzysta. Buisness is business.

Hary0n

Bardzo to dziwne. Nikt nie czeka na wersje PC.