Rozdział Blackwood do The Elder Scrolls Online doda do gry nie tylko system Endeavors, czy też portale Obliviona, ale i liczne nowe osiągnięcia. Za jedno z nich można zdobyć prawdziwy skarb…

Przemierzając łąki, natknęłam się na pusty obóz i dziwną notatkę od Toomona, w której to błaga on tego kto ją znajdzie, by pomógł mu odnaleźć i ocalić jego ukochany skarb przed łowcami. By to zrobić, wystarczy tylko ich odnaleźć i wyeliminować.

Okazało się, że nie jest to zadanie, ale osiągnięciem „Lost in the Wilds” (Zagubiony w dziczy), więc nie znajdziecie postępów w dzienniku. Za zdobycie tego osiągnięcia otrzymamy w nagrodę darmowego chowańca Bog Doga o imieniu Skarb.

Po przeczytaniu znalezionej w obozie notatki należy:

  1. zabić Fialdard the Vicious (1) – można go znaleźć na wzgórzach na zachód od miasta Leyawaiin;
  2. zabić Vasha the Wicked (2) – ostatnio widziana na bagnach koło Gideon (łatwo ją zlokalizować, bo otacza ją fioletowa aura);
  3. zabić Binghim the Quick (3) – ostatnio widziany na trzęsawiskach koło Stonewastes (chowa się u podnóży drzew).

Po wyeliminowaniu łowów, należy wrócić do obozu, gdzie czeka na nas informacja, iż skarb Toomona wbiegł przypadkiem do jednego z portali Obliviona, więc on ruszył mu na pomoc.

Wchodzimy za Toomonem do wnętrza portalu, pokonujemy pierwsze wyspy oraz wieżę i udajemy się do Valley of Cataclyst (mapa wnętrza portali). Skarb znajdziemy w połowie drogi do finalnego bossa.I w ten oto sposób stajemy się dumnym posiadaczem rozkosznego Bog Doga.

 

Poprzedni artykułNiespodzianka w No Man’s Sky: SSV Normady SR1 do zdobycia!
Następny artykułFinal Fantasy XIV kończy opowieść z dodatku Shadowbringers
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zbig Olo

Kurde-wchodzę w to.Chcę mieć Skarb,I to będzie mój Skarb.

Gotik

My Precious…