Grounded z pewnością zalicza się do jednych z lepszych i zabawniejszych gier survivalowych w jakie można obecnie zagrać, a nadchodzące nowości tylko mnie w tym upewniają.

Rok po premierze we wczesnym dostępie, zespół Obsidian Entertainment zapowiedział na 30 czerwca premierę kolejnej aktualizacji do Grounded – Shroom & Doom.

Aktualizacja ta doda do gry multum nowości takich jak chociażby nowe zasoby w postaci grzybów, stworzonka do oswojenia, czy też przeraźliwego pajęczego bossa w postaci Broodmother.

W grze pojawi się także nowe elementy dekoracyjne do baz oraz możliwość obrócenia niektórych z nich, co pozwoli nam na tworzenie lustrzanych odbić. Prócz tego otrzymamy nowego robocika ARC.R, ulepszony tryb fotograficzny, większe szanse na pojawienie się olbrzymich resztek pożywienia oraz możliwość siadania na krzesłach, bo tego ponoć najbardziej domagali się gracze.

Nadal nie wiemy kiedy Grounded opuści wczesny dostęp. Do tego czasu kolejnych aktualizacji możemy spodziewać się rzadziej, ale będą one wprowadzały znacznie więcej zawartości.

Poprzedni artykułFallout 76 kończy fabułę Bractwa Stali, zabierze nas do Dzióry
Następny artykułNew World zabiera nas na wycieczkę po Lazarus Instrumentality