Ech, dawno nie pisałam o Raft i czas najwyższy zakończyć tę posuchę. Ten cudnie wyglądający kooperacyjny survival pięknie się rozwija i każda kolejna aktualizacja, znacznie ulepsza tę grę.

Od momentu premiery Raft na Steam w maju 2018, do gry dodano dwa rozdziały fabularne pozwalające odkryć historie oraz zwiedzić nowe wyspy i znajdujące się na nich lokacje. Prócz tego dodano mnóstwo zwierząt – zarówno tych łagodnych, które można oswoić, jak i te które należy unikać, a także muzykę, nowe rośliny, pszczoły i bronie.

Najnowsza aktualizacja przypadnie z pewnością do gustu tym wszystkim, którzy uwielbiają tworzyć ciekawe bazy. W Raft nie dość, że tworzy się na je na pływającej tratwie, to teraz system ten został znacznie ulepszony.

Dodano nowe elementy konstrukcyjne i dekoracyjne. Jednak to co najbardziej mnie zaskoczyło, to możliwość ich malowania w różne kolory oraz wzorki!

Prócz tego do gry zawitały delfiny, wieloryby, żółwie morskie, płaszczki meduzy oraz stada przelatujących ptaków, które czasami odwiedzają tratwę, dzięki czemu morskie żeglowanie nie będzie już takie monotonne.

Studio Redbeet Interactive jest może i malutkie, ale trzeba powiedzieć, że wkładają w Raft mnóstwo serca i pracy, dzięki czemu gra staje się coraz ciekawsza. A jeśli Was zainteresowała, to skorzystajcie z letniej wyprzedaży na Steam, gdyż można ja w tej chwili kupić w historycznie niskiej cenie.

Poprzedni artykułOsiris: New Dawn ulepsza ognistą planetę, dodaje wiertło i zmutowane stworzenia
Następny artykułConan Exiles straszy porywaczy młodych zwierząt, dodaje nowe zagrody i animacje dla broni
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ragi

Malowanie zasadniczo było prawie od samego początku, ale widok nowych mebli i innych elementów bardzo cieszy bo było skromnie do tej pory 😉 czekam za jeszcze jednym aktem i zacznę budować jacht 😀