Ekspedycje to pięcioosobowe wyprawy grupowe do lochów, które zabiorą graczy New World w najbardziej niebezpieczne zakamarki Aeternum.

Zmierzycie się w nich z wyjątkowymi i wymagającymi wrogami, będziecie musieli rozwiązać skomplikowane zagadki i puzzle, a także zdobędziecie rzadkie i potężne przedmioty, które pomogą Wam w podróży przez Aeternum.

Zgodnie ze słowami twórców, Ekspedycje należeć będą do najtrudniejszych misji w New World, więc przed ich rozpoczęciem warto upewnić się, że drużyna jest odpowiednio wyposażona nie tylko w zbroję, ale i w mikstury, nalewki oraz amunicję. Warto też pomyśleć o podziale roli w grupie, wyznaczając tanka, lekarza i dps.

Podczas każdej wyprawy odkryć będzie można unikatową wiedzę, dzięki której lepiej zrozumiemy historię Aeternum, sekrety skrywane przez wyspę, prawdziwą naturę Azothu, czy też co przydarzyło się Starożytnym.

Pokonując kolejne etapy Ekspedycji, mamy także szansę spotkać w nich unikalne postacie niezależne, które mogą dać nam dodatkowe zadania. I o ile część z nich ma dobre intencje, to są też i tacy, którzy będą chcieli celowo spowolnić postęp naszej grupy.

Na najnowszym materiale filmowym z New World, mamy okazję zerknąć na jedną z Ekspedycji. W Lazarus Instrumentality wybierzemy się do rozległych podziemnych ruin wypełnionych starożytną tajemnicą. Podczas tej misji zmierzymy się z różnymi pradawnymi przeciwnikami, którzy władają potężnymi magicznymi atakami i mogą błyskawicznie przełączać się pomiędzy walką w zwarciu oraz z dystansu.

Premiera New World zapowiedziana została na 31 sierpnia 2021 roku, z beta testami rozpoczynającymi się już 20 lipca.

Poprzedni artykułDo Grounded nadciąga pajęcza matka wraz z aktualizacją Shroom & Doom
Następny artykułIcarus z nowym modele biznesowym, trybem OutPosts oraz datą premiery
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Patrząc na to ze potwory maja 65lvl my bedziemy mieli lvl cap na 60 plus power cap na broni na 600 no to moga być wyzwaniem te dungi. I dobrze.