Miesiąc temu do Fallout 76 wprowadzono pierwsze wielkie rozszerzenie, które zmieniło oblicze tej gry dodają długo oczekiwanych bohaterów niezależnych. W tym samym tez czasie gra zadebiutowała na Steam i obecnie zebrała już sporo pozytywnych komentarzy.

Do Fallout 76 trafi niedługo kolejna duża aktualizacja, a tymczasem osoby chcące sprawdzić jak wiele zmieniło się w grze od czasu wprowadzenia rozszerzenia Wastelanders, będą miały szansę to uczynić.

W dniach od 14 do 18 maja, w Fallout 76 będzie można pograć za darmo na wszystkich platformach!

Prócz tego, przez kolejny tydzień, z Atom Shop będzie można odebrać darmowe przedmioty. Każdy z nich dostępny będzie jedynie przez 24 godziny!

Przedmiot Dostępny od Dostępny do
Tekturowy Vault Boy – uścisk 12 maja 13 maja
Budzik cyfrowy 13 maja 14 maja
Ramka z tablicą rejestracyjną z łańcuchem 14 maja 15 maja
Poza „greaser” 15 maja 16 maja
Malowanie Vault-Tec na pancerz wspomagany T-51 16 maja 17 maja
Niebieska ikona Ratowników 17 maja 18 maja
Poza „patrząc w przyszłość” 18 maja 19 maja

 

To co, skorzystacie z darmowego weekendu i wypróbujecie Fallout 76?

Poprzedni artykułThe Culling powraca z szokującym modelem biznesowym
Następny artykułThe Division 2 obniża celność i agresywność NPC
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
Ragi

Pomysł z darmowym tygodnie jest dobry, na pewno przyciągnie to nowych graczy, ale czy na długo? Gifty są miałkie, taki prezent to jak otrzymanie ulotki na ulicy, niby prezent, tylko po co skoro mało kto z niego skorzysta.(Chociaż budzik ozdobił CAMP :D) Ostatnia duża aktualizacja dodaje rozgrywki na około 48h po czym wracamy do grindu legendarek i obligacji (nowej waluty) ale cały czas nie mogę pozbyć się wrażenia zmęczenia mapą, i powoli zaczynam marzyc w falloucie o tym o czym od dawną marzę w connan exiles…nowa mapa(lub druga mapa). Conan już to obiecał, niestety w przypadku fallouta nie mam zbytnich złudzeń.