Jesteście fanami survivali i z niecierpliwością wyczekujecie nowych produkcji z tego gatunku? Jeśli tak, to od dzisiaj (od godziny 17:00) możecie testować Dysterra, survivala w klimatach sci-fi.

Studiem odpowiedzialnym za prace nad Dysterra jest koreańskie Reality MagiQ, natomiast wydawcą studio Kakao Games. W tej grze gracze wcielają się w więźniów pozostawionych na postapokaliptycznej Ziemi, którzy by przetrwać walczyć muszą nie tylko z innymi ocaleńcami, ale i innymi niebezpieczeństwami.

Beta testy potrwają do 20 lipca i by do nich dołączyć, wystarczy zgłosić chęć udziału na stronie Dysterra na Steam.

Prócz wersji online, gdzie raczej trzeba być przygotowanym na walkę PvP, do dyspozycji testujących oddana zostanie także wersja singleplayer, gdzie można będzie w spokoju zwiedzać i podziwiać stworzony przez developerów świat.

Niestety, wymagania sprzętowe są dość wysokie, więc zanim zdecydujecie się wypróbować ten tytuł, upewnijcie się, że spełniacie wymagania. Nie ma w końcu sensu, by Wasze ciśnienie krwi niepotrzebnie skoczyło Wam do góry przy próbie zalogowania się do gry…

Jeśli spróbujecie, to dajcie znać jak było. Mój staruszek komp, raczej nie przetrwałby Dysterry, a chętnie usłyszę od Was co sądzicie o tej grze.

ŹRÓDŁOSteam
Poprzedni artykułESO: I kto by pomyślał, że będę rajdować na tanku?
Następny artykułPremiera CrowFall, czas podbić świat i zdobyć chwałę
1 Komentarz
Inline Feedbacks
View all comments
ghoulasD

Niestety wymagania sprzętowe za wysokie jak na mój sprzęt.

Last edited 2 lat temu by ghoulas