Kakao Games wraz z koreańskim studiem Reality MagiQ zaprasza na kolejne beta testy Dysterra, survivala w klimatach sci-fi, gdzie gracze pozostawieni są sami sobie na post-apokaliptycznej więziennej wersji Ziemi.

W oparciu o opinie użytkowników, którzy wzięli udział we wcześniejszych testach Dysterry, twórcy zaktualizowali grę i wprowadzili kilka zmian, wliczając w to balans trudności. Testerom udostępniona zostanie także nowa zawartość, taka jak nowe bronie oraz przeciwnicy.

Dysterra pozwala graczom na uruchamianie rożnego rodzaju obiektów produkcyjnych, dzięki którym będzie można rozwijać swoje umiejętności rzemieślnicze, a przy tym mają one także wywoływać ekscytujące konflikty, jak i katastrofy ekologiczne – jak na przykład trzęsienia ziemi. Jest to związane z tajemniczym ogniem ziemskim (terrafire), który powstał gdy ludzkość w poszukiwaniu najcenniejszych zasobów, dokopała się do jądra Ziemi. Ogień ten będzie wymykać się od czasu do czasu spod kontroli zagrażając wszystkim ocalałym, a by go ugasić trzeba będzie współpracować z innymi graczami.

Kolejna faza beta testów Dysterry potrwa od 15 do 22 listopada. Jeśli jesteście zainteresowani wypróbowaniem Dysterry, to możecie poprosić o dostęp do beta testów poprzez Steam.

ŹRÓDŁOStrona oficjalna
Poprzedni artykułARK Survival Evolved zapowiada dwie nowe mapy: Lost Island i Fjordur
Następny artykułNew World nie doda minimapy, ale zezwala na użycie moda