Dzisiaj mam dla Was coś nowego, co może przypaść Wam do gustu lub też przerazić… Niestety niezbyt wiele wiemy o niżej zaprezentowanej produkcji.

Interlakes, najnowszy projekt studia Revived Team, to strzelanka sci-fi z elementami przetrwania osadzona w wielkim otwartym świecie, która czerpie sporo inspiracji z zapewne dobrze Wam znanego filmu Wojna Światów.

Interlakes zaoferuje system pogodowy oraz pełny cykl dnia i nocy. Tripody będą miały wiele umiejętności, wliczając w to lasery, czy też rzucanie samochodami, które może zakończyć się tragicznie. Dodatkowo ze względu na zwiększoną aktywność obcych nocą, będą one także większym wyzwaniem od spokojniejszych dni.

By przetrwać, trzeba będzie oczywiście przeszukiwać domy w celu znalezienia potrzebnych nam zasobów, co także może okazać się niebezpiecznym zadaniem, gdyż nawet ludzie mogą okazać się groźni.

W planach twórców jest także dodanie trybu w którym będzie można się wcielić w obcego robota.

Niestety, na ten moment nic nie wiem o planowanej dacie premiery, czy też czy będzie to gra mutliplayer lub też kooperacja. Pierwszy zwiastun jednak wygląda na tyle interesująco, że postanowiłam zaprezentować Wam Interlakes już teraz.

Poprzedni artykułFinal Fantasy XIV z latem pełnym wydarzeń, nową kampanią zachęcającą do powrotu
Następny artykułPremiera Conan Chop Chop opóźniona… po raz kolejny