Jeszcze w tym roku do The Elder Scrolls Online zawita ostatnie DLC kończące opowieść związaną z Wrotami Obliwionu: Deadlands.

Deadlands to nowa historia, która zakończy całoroczną opowieść, bonusowe misje dla tych, którzy ukończyli fabułę w Blackwood, nowe regiony i miasta do odkrycia oraz mocarni przeciwnicy do pokonania – część z nich wędruje w poszukiwaniu śmiałków, którzy ośmielili się wkroczyć do Królestwa Mehrunesa Dagona.

W Deadlands przemierzać będziemy zarówno te znane, jak i zupełnie nowe lokacje, jakich wcześniej nie widziano w żadnej z gier Elder Scrolls.

Burn to miejsce wysokich metalowych iglic, rzek wypełnionych lawą i ognistych bestii. Sever natomiast to zdradzieckie terytorium niszczone przez potężne burze i wiatry. Prócz tego odwiedzimy także tajemnicze, wielopoziomowe miasto Fargrave leżące na styku planów Obliwiona, w którym zetkniemy się z nową dziwną magią Stricture.

DLC Deadlans jest już dostępne na serwerze testowym, więc nie omieszkałam wybrać się tam i pozwiedzać nowe miejscówki. Poniżej moja fotorelacja z losowym ułożeniem zdjęć, tak by nie zdradzić Wam zbyt wiele szczegółów.

Nie podano jeszcze daty premiery tego rozszerzenia.

Poprzedni artykułNew World: 10 rzeczy o których musisz wiedzieć, zanim zaczniesz grać
Następny artykułNew World: Jak szybko podróżować po Aeternum