Niby powinniśmy się już powoli przyzwyczaić, a jednak okazuje się, że nie do końca. Każda kolejna aktualizacja do No Man’s Sky zaskakuje i wywołuje duże poruszenie wśród fanów tej produkcji.

I nie ma temu co co się dziwić. W końcu nikt nie zapowiada aktualizacji do No Man’s Sky z miesięcznym wyprzedzeniem. Nowa zawartość pojawiają się z dnia na dzień i najczęściej poprzedzona jest tajemniczymi  wiadomościami zamieszczanymi przez Seana Murraya na Twitterze. Tym razem było emoji pirackiej flagi. Dwa dni później: bum – macie aktualizację – bawcie się dobrze 😀

No więc co nowego dodano w aktualizacji Outlaw do No Man’s Sky?

W końcu możecie wcielić się w kosmicznego pirata, zbadać ukryte podziemne światy wypełnione złoczyńcami, ukończyć pirackie misje, skorzystać z dobrodziejstw czarnego rynku, szmuglować kontrabandę i zwiedzać pirackie stacje. Oczywiście przemyt kontrabandy, czy też atak na frachtowce, przyciągną uwagę strażników, jednak to nie o nich najbardziej należy się martwić. Największym zagrożeniem będą jednak inni piraci, bo w końcu okradanie swoich ziomków to najlepszy zarobek. Całe szczęście w walce pomóc Wam teraz mogą zatrudnieni kosmiczni towarzysze, których zresztą możemy w odpowiedni sposób ulepszać i przyzywać w dowolnym momencie. Zresztą walka w przestrzeni kosmicznej także została znacznie ulepszona – broń ma nowe efekty wizualne, a przeciwnicy tarcze. Nikt nie mówił, że bycie piratem to bułka z masłem.

A gdybyście zatęsknili za spokojnym życiem, to zawsze możecie skorzystać ze swojego nowego podrobionego paszportu i bez problemu złapać chwilę oddechu na bezpiecznych stacjach kosmicznych.

Jednak zabawa w kosmicznego pirata nie byłaby pełna, gdyby nie było w niej nowego statku. Po raz pierwszy od czasu aktualizacji Living Ship, do No Man’s Sky dodano nowy rodzaj statków: napędzane energią słoneczną żaglowce. A byście nie osiwieli ze zmartwienia, że musicie porzucić któryś ze swoich dotychczasowych statków, to Hello Games zwiększyło także ilość slotów na statki kosmiczne z dotychczasowych sześciu na dziewięć!

Dodano także fizykę peleryn. Tak – peleryny też pojawiły się w No Man’s Sky i wyglądają obłędnie.

Poprzedni artykułElder Scrolls Online zabierze nas na High Isle i pozwoli grać w karty
Następny artykułNew World szykuje rewolucję w surowcach oraz bonusach z posiadanych fortów