Podczas mojej przygody z grami MMO, spotkałam tylko jeden tytuł, który w cudowny sposób połączył karciankę z innymi systemami obecnymi w tej produkcji. Wyobraźcie sobie karciankę, która miała bezpośredni wpływ na to jak postrzegały nas nie tylko postacie niezależne, ale i całe frakcje obecne w grze. Na tym właśnie polegała Dyplomacja i było to w Vanguard: Saga of Heroes.

Już w najbliższy poniedziałek, użytkownicy Elder Scrolls Online otrzymają dostęp do najnowszego dodatku High Isle, który to prócz nowych historii, regionów oraz towarzyszy, wprowadzi także nowy system: karciankę Tales of Tribute.

Tales of Tribute ma być doskonałym sposobem na przerwę od zadań, eksploracji, wypraw, PvP oraz wyzwań. Developerzy liczą, że podobnie jak przy wprowadzeniu do gry Towarzyszy, także i w tym przypadku graczy pokochają nową formę rozgrywki.

Ta strategiczna gra karciana dostępna będzie jedynie dla posiadaczy rozdziału High Isle. Zaoferuje wyjątkową fabułę, nowe nagrody oraz system dobierania graczy dopasowany do umiejętności. Walki toczyć będziemy z postaciami niezależnymi oraz graczami. Prócz tego spodziewać się możemy sezonowych wyzwań i rankingów PvP.

W obu przypadkach do zdobycia będzie wiele osiągnięć oraz nagród, wliczając w to unikalne emotki, tytuły, meble i wiele innych przedmiotów kosmetycznych.

Więcej o tym dowiecie się z poniższego filmu wprowadzającego do Tales of Tribute.

A Co Wy sądzicie o dodaniu do Elder Scrolls Online karcianki? Będziecie grać, czy jednak się powstrzymacie?

Poprzedni artykułCoś wielkiego nadciąga do Conan Exiles
Następny artykułRusza czerwcowa Ektravaganza w New World! Na start: bronie