Do zapowiedzianej premiery Conan Exiles, gry survivalowej studia Funcom w świecie barbarzyńców, pozostało już niecałe dwa miesiące.

I muszę powiedzieć, że produkcja ta naprawdę mnie zainteresowała, więc informacja o tym, iż gra ta będzie dostępna w polskiej wersji językowej, bardzo mnie ucieszyła. Prócz języka polskiego, gra ta dostępna będzie także w kilku innych językach wliczając w to oczywiście angielski, francuski, niemiecki i rosyjski. Myślę, że dodanie tyle wersji językowych już na starcie Early Access, z pewnością pomoże twórcom przyciągnąć jeszcze większą liczbę graczy.

Pierwsze spojrzenie na Conan Exiles

Zgodnie z informacją zamieszczoną w ostatnim dzienniku developerskim, w ostatnim czasie znacznie ulepszono oprawę graficzną Conan Exiles. Zaktualizowano wygląd świata oraz dodano punkty zainteresowania, dzięki czemu gra wygląda o wiele lepiej. Dodatkowo studio Funcom ujawniło, że w grze obecna będzie technologia Ansel opracowana przez firmę Nvidia, która to pozwala na zapisywanie zrzutów z ekranu w 360 stopniach. Przykłady takich zrzutów z ekranu – wyglądających naprawdę świetnie, znajdziecie na oficjalnej stronie NVidia, a poniżej zamieszczam kilka innych jakie zostały opublikowane przez studio Funcom.

Trzeba powiedzieć, że ten barbarzyński świat wygląda coraz lepiej.