Tak jak to zostało zapowiedziane kilka dni temu, studio Funcom wprowadza w dniu dzisiejszym kolejna aktualizacje do gry, a wraz z nią mnóstwo poprawek oraz częściowy reset serwerów oficjalnych.

Jeśli gracie na serwerach oficjalnych, to logując się dzisiaj do Conan Exiles zdacie sobie sprawę, że straciliście wszystkie swoje ciężko zbierane (lub też duplikowane) przedmioty, a także nie macie gdzie schronić się przed burzą piaskową i innymi niebezpieczeństwami. Tak – pobudowane przez Was struktury także zniknęły. Dobra wiadomość jest taka, że poziom Waszej postaci pozostał bez zmian, a to wszystko z powodu wrednego exploitu, który został odkryty przez twórców tego sandboxa.

Oczywiście właściciele serwerów prywatnych także mogą zarządzić porządki, ale to pozostaje ich decyzją.

Prócz tego dzisiejsza aktualizacja dodaje do gry kilka nowych funkcji oraz usuwa tonę błędów i kilka poważnych exploitów.

Zacznijmy od nowych funkcji, bo jestem przekonana, że to właśnie one interesują Was najbardziej: system farbowania ciuchów oraz powolne niszczenie się budynków.

Od dzisiaj gracze mogę zbierać pigmenty i przy użyciu w Firebowl Cauldron tworzyć z nich różne rodzaje barwników, które zmieniają kolor pancerzy. A jeśli chodzi o system niszczenia budynków, to wraz z upływem czasu tworzone przez graczy struktury zamieniać się będą w ruiny. Obie te funkcje zostały domyślnie włączone na serwerach oficjalnych.

Oto co w 2017 roku trafi do Conan Exiles

Oprócz tego dodano osiem nowych rodzajów broni, a także zbalansowano obrażenia zadawane przez wszystkie istniejące w Conan Exiles bronie, tak aby rosło ono wraz z poziomem. Poza tym zmieniono wymagania i zniesiono zależności wymagane do odblokowania kolejnych umiejętności, a do tego użytkownicy otrzymywać będą bonusowe punkty wiedzy co 10 poziomów. A jakby tego było Wam mało, to w końcu naprawiono animacje niewolników oraz możecie już wytworzyć zbroję Hyena.

Pokaźną listę zmian znajdziecie tutaj, a poniżej kolejna informacja, która może Was zainteresować.

Wygląda na to, że twórcy Conan Exiles stwierdzili, że potrzebująca pomocy przy wyłapywaniu wszelkiego rodzaju błędów oraz exploitów, i dlatego też już niedługo ogłoszony zostanie nabór do elitarnej jednostki Łowców Exploitów.

Informacje, które otrzymujemy od Was są bezcenne i dzięki nim poprawiamy rozgrywkę, likwidujemy błędy oraz rozwiązujemy problemy jeszcze przed ostateczna premierą gry.

Jedną z najważniejszych rzeczy, które możemy zrobić, jest upewnienie się, że Conan Exiles zapewnia sprawiedliwą oraz wyważoną rozgrywkę, i dlatego też musimy upewnić się, że wyeliminujemy exploity tak wcześnie jak to możliwe.

Aby nam w tym pomóc, już wkrótce przedstawimy Wam program Łowców Exploitów. Gracze, którzy dostarcza informacji o najpoważniejszych błędach będą otrzymywać nagrody.

Więcej szczegółów na temat tego programu ujawnione zostanie w przyszłym tygodniu, a tymczasem obejrzyjcie prezentację najnowszej aktualizacji:

1 KOMENTARZ

Comments are closed.