Na dwa tygodnie przed premierą Conan Exiles, studio Funcom opublikowało kolejny materiał filmowy, który tym razem skupia się na podróży jaka czeka na graczy w tym wielkim i jakże niebezpiecznym świecie.

Najnowszy zwiastun skupia się przede wszystkim na różnorodności poszczególnych biomów, począwszy od pustyni, poprzez tundrę, aż po nowe tereny wulkaniczne i bagniste. Jak można się spodziewać, w każdym zakamarku tego świata czekać na graczy będzie mnóstwo niebezpieczeństw, które trzeba będzie przezwyciężyć.

Zwiastun przedstawia także pokrótce historie jakie można będzie odkryć w świecie Conan Exiles, bóstwa i ich awatary, lochy, walki oraz podgląd na rzemiosło. Wszystko to co czekać będzie na graczy już 8 maja.

Przypominam także, że w dniu premiery Conan Exiles, gracze spodziewać się mogą całkowitego resetu serwerów publicznych, co oznacza utratę dotychczasowych postaci, ich progresji oraz zbudowanych baz.

Poprzedni artykułDayBreak Games broni się przed sankcjami, zmienia historię studia
Następny artykułOsiris: New Dawn zaskakuje testowymi przygodami
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mako

Jak wygląda PK w Conanie? Jest mocny nacisk na PVP czy raczej coś ala WOW?

Kinya Turbgroszka

Na serwerach PvP pewnie będzie wojna i trzeba znaleźć klan. Z racji tego, że ja wolę spokój i zwiedzanie świata, to będę grać na PvE 🙂