Na dwa tygodnie przed premierą Conan Exiles, studio Funcom opublikowało kolejny materiał filmowy, który tym razem skupia się na podróży jaka czeka na graczy w tym wielkim i jakże niebezpiecznym świecie.

Najnowszy zwiastun skupia się przede wszystkim na różnorodności poszczególnych biomów, począwszy od pustyni, poprzez tundrę, aż po nowe tereny wulkaniczne i bagniste. Jak można się spodziewać, w każdym zakamarku tego świata czekać na graczy będzie mnóstwo niebezpieczeństw, które trzeba będzie przezwyciężyć.

Zwiastun przedstawia także pokrótce historie jakie można będzie odkryć w świecie Conan Exiles, bóstwa i ich awatary, lochy, walki oraz podgląd na rzemiosło. Wszystko to co czekać będzie na graczy już 8 maja.

Przypominam także, że w dniu premiery Conan Exiles, gracze spodziewać się mogą całkowitego resetu serwerów publicznych, co oznacza utratę dotychczasowych postaci, ich progresji oraz zbudowanych baz.

2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
mako

Jak wygląda PK w Conanie? Jest mocny nacisk na PVP czy raczej coś ala WOW?

Kinya Turbgroszka

Na serwerach PvP pewnie będzie wojna i trzeba znaleźć klan. Z racji tego, że ja wolę spokój i zwiedzanie świata, to będę grać na PvE 🙂