Już od dzisiaj osoby, które mają dostęp do koreańskiej wersji Black Desert Online, mogą tworzyć postać Dark Knight’a. Zagrać nią będzie można dopiero 15 grudnia.

Oto jak wyglądać będzie ubiór Dark Knight oraz jakie fryzury będą mieć do wyboru gracze, którzy zdecydują się założyć ta klasę.

Co ciekawe dzisiejsza aktualizacja koreańskiej wersji tej gry, zwiększyła także ilość maksymalnych slotów na postacie z 12 na 13, a dodatkowo gracze mogą do 20 grudnia zakupić jeden slot na postać w cenie 1 Loyalty. Podstawowa ilość slotów pozostaje bez zmian.

Wiemy także już nieco więcej o podstawowych umiejętnościach Dark Knight’a, które to opisane zostały na stronie głównej gry. Nazwy zostały wymyślone przeze mnie 🙂

  • Nieustanny Mord – Czterokrotnie zadaje obrażenie wrogowi . Emituje czarną energię w kierunku, w którym znajduje się miecz.
  • Zdeprawowania Ziemia – Uderzeniem w ziemię wyzwala zdeprawowane duchy, które zadają obrażenia.
  • Koło Przeznaczenia – Zadaje obrażenia i powala na ziemię znajdujących się w okolicy przeciwników.
  • Wybuchowa Komenda – Niektóre umiejętności Dark Knighta pozostawiają ślad na przeciwniku, w postaci ciemnego koloru. Dark Knight może użyć specjalnej umiejętności – Wybuchowej Komendy, aby zadać olbrzymie obrażenia tej postaci i tym znajdującym się w okolicy.

No i jak Wam się podoba na razie na klasa?

20161208_bdo-dark-knight-2

20161208_bdo-dark-knight-3

 

2 KOMENTARZE

Comments are closed.