Rozpoczęła się III faza beta testów Revelation Online i prócz wielu nowych funkcji dodanych do gry, My.com testuje także i Cash Shop.

Jeśli chcielibyście wydać nieco pieniędzy na tą darmową grę, to oczywiście możecie zrobić to już od jakiegoś czas zakupując jeden z pakietów założyciela. Od kilku dni jednak możliwości wydawania pieniędzy w Revelation Online zostały zwiększone o nową – zakup waluty premium nazwanej Aurum. A jeśli zdecydujecie się na zakup tej waluty już teraz, to otrzymacie bonus.

My.com uruchomił nową promocję związaną z Aurum. Wszystkie osoby, które zakupią walutę premium w terminie do 2 lutego, otrzymają dodatkowe 15% tej wartości w momencie rozpoczęcia otwartych beta testów. Zakupioną walutę już teraz można wydać w Cash Shop, a jako, że przed startem otwartych beta testów serwery tej gry zostaną zresetowane, to zostanie ona zwrócona, a zakupione przedmioty usunięte z konta.

Wojny gildiowe w Revelation Online

Całkiem pomysłowe – już teraz możecie sprawdzić jak Wasza postać będzie wyglądać w wybranych przez Was ciuszkach z Cash Shop, po czym zdecydować o ich ewentualnie kupić je, gdy Revelation Online doczeka się premiery albo ruszą jej otwarte beta testy.

RO-aurum