No więc już wiemy oficjalnie co nasz czeka. Sony ogłosiło nazwę nowego dodatku i będzie to Sentinel’s Fate, w którym to udamy się do Odus’a i dowiemy się co nieco o historii Erudytów i Kerra. Wraz z dodatkiem pojawi się nowe dobre miasto startowe Halas.

Jedyne to co mnie zasmuca to fakt, iż dodatek ukaże się dopiero  w lutym 2010 roku, no ale do tego czasu będziemy mieć jeszcze 2 GU, które są teraz w 3-miesięcznych cyklach i z pewnością wiele wniosą do gry, ale o tym w innym temacie.

Zupełnie nowym rozwiązaniem dla osób nie przekonanych do zakupu dodatku, będzie możliwość darmowego sciągnięcia patch’a z miastem Halas. Oczywiście będzie to możliwe dopiero po GU 55 – Sentinel’s Fate .

Dodanie zostanie 50 nowych AA do wykorzystania w istniejących drzewkach. Level postaci podniesiony zostanie do 90-tego. Dodane zostaną 2 duże otwarte zony, jeden tzw. „shared dungeon” coś w stylu Sanctum of Scaleborn, który zwać się będzie The Hole oraz 12 zon grupowych.

Zony rajdowe już na wejściu będą mieć wybór trudności od tier 1 do tier 3. Jest to zrobione po to by ludzie mogli skończyć najważniejsze questy,a  jednocześnie najlepsze itemy rajdowe będą dostępne z zon T3. Każdy mob będzie mieć jednakże inny skrypt, np. w wersji łatwiejszej będzie tylko zadawał proste uderzenia a w wersji T3 będzie mieć sporo adów. Nie będzie już tzw. „niepotrzebnych” klas na rajdzie (hmmm… czyżby mieli zamiar naprawić necro i rangera?). Illuzjonista będzie mógł dać Time Compression na 4 osoby w rajdzie ale w różnych grupach, a więc być może nie zobaczymy już 4-ech illu w rajdzie. Z zapowiedzi wynika również, że swashbuckler i brygand wymienią się troszkę swymi zdolnościami. Dumbfire pet’s summonerów (conju i necro) będzie debufem, a nie petami które muszą przeżyć. Summonerzy będą debuffować spell crit u mobków, natomiast ranger i assasyn – melee crit.

Zmienione zostanie „system curowania”. Co to znaczy? No więc niektóre doty będzie trzeba curować, inne nie, a jeszcze inne po wyleczeniu bedą zmieniać się w inne doty. Życie lekarza już teraz nie jest łatwe…

Level gildii również zostanie podniesiony do 90-tego a wraz z nim więcej amenities do Guild Hall’a.

Wraz z dodatkiem nie zobaczymy nowych bogów – to troszkę mnie zaskoczyło zważywszy na to, że sporo ich jeszcze nie powróciło do Norrath.

Mythical nie będzie już bronią numer 1. Będziemy go używac w inny sposób, który nie został jeszcze nam ujawniony.

Buffy które rzucamy na siebie będą połączone w jeden spell… no i super bo rzucanie 10 buffów po każdym wipe jest wkurzające.

Nowe przepisy z adormentami robionymi tylko przez przez transmutera.

No dobra – to taki skrót, więcejdo przeczytania z pewnością będzie na forum.

Poprzedni artykułJeśli ktoś ma problem z zalogowaniem się…
Następny artykułMamy forum!!!!