…do tworzenia zabawnych postów. Nawet nie wiem jak to się stało. Pisałam wczoraj tekst o trollach, dałam do przeczytania Pikielkowi i usłyszałam: „hmmm… jakoś tak mało wesołe…” No cóż, starość, nie radość już mnie czeka.

Dlatego też dziś nudne, informacyjne tematy, które omijałam od jakiegoś czasu.

Po pierwsze to już niedługo KAŻDY gracz EQ2 będzie mieć dostęp do premium opcji eq2players.com po zalogowaniu. Co to są te premium opcje? Jest to między innymi możliwość sprawdzenia jakie kto ma AA czy też jakie alty, o ile dana osoba nie ma zablokowanego dostępu. Drzewko AA, w niezablokowanym profilu na eq2players, wygląda w ten sposób:

skorpion

Kolejną ciekawą opcją, szczególnie dla kogoś ktos siedzi w pracy i sie nudzi a nie może grać, tak jak to robią inni, to mozliwość zalogowania do czata gildiowego. Wykorzystałam tę opcję w poście Tank czy nie tank, gdzie właśnie widać mój czat z eq2players. Bardzo fajna sprawa i korzystam z niej od początku gry w EQ2. Jest wiele innych jeszcze mozliwości, ale ja głównie korzystałam z tych wspomnianych. Do tej pory tzreba było dodatkowo opłacac opcje premium i kosztowały 2.99$, natomiast od 17go grudnia będą dostępne za darmo dla każdego kto ma opłacona grę! Fajna zabawka, mówie wam 🙂

Wraz z upływam czasu coraz więcej informacji na temat dodatku jest ujawniane. Ostatnio Alan Crosby opowiedział troszkę o dodatku. Na przykład to, że miasto Paineel, które również zobaczymy w postaci zony, będzie zniszczone i zapomniane, no ale oczywiście podobne do Paineel z EQ1. Jeśli chodzi o rajdy to będą moby contestated i zony rajdowe, podobne do zony Miragul, która pojawiła się niedawno w grze, czyli z wyborem trudności. Jeśli wybierzemy trudną wersję zony to na koniec będziemy walczyć z prawdziwym bossem na przykład smokiem, natomiast przy wersji łatwiejszej stoczymy walkę z jego sługą.

VastyDeep

Suderedfrontier

Z innych rzezcy, które pojawią się ciut wcześniej, to nowe itemki w evencie z grot. Ja wiem, że interesuje to tylko małą część obywateli Norrath, no ale nie mogę tych przedmiotów, które pojawia się 20go grudnia, pominąć.

CloudySquare
Kwadrat z obłokami
AntonicaWatery
Oczko wodne
DWStony
Kamienny kwadrat
NFCrystalMosaic
Kamienna posadzka
StarSquare
Gwiazdki z nieba

No i jeszcze jedna dość ważna informacja dla crafterów. Po GU54 ukończenie zony tradeskillowej będzie nagradzało również statusem.

Poprzedni artykułWeekend…
Następny artykułWielkie Święto w EQ2!